nedeľa 11. decembra 2011

Dôležité upozornenie pre členov Vianočnej poviedky

DÔLEŽITÉ!!!

Citujem príspevok od Sue, ktorý by si mal každý prečítať. 

Najskôr to príjemnejšie, chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí píšu vianočnú poviedku, síce nie je ešte dokončená, ale odvádzate kus dobrej práce. Ďakujem vám, že tak promptne napíšete svoju časť a tak zachováte plynulý priebeh poviedky.

Menovite: Ettelea Dragons, Princezná, 
Syki, Triss, Kath, Stormy, Luc, Paží, Seesen, Domčo, Ells, Bastera

Prečo tu ostatní nie ste? Pretože aspoň raz ste nenapísali svoju časť, keď ste mali a čo je horšie, nájdu sa aj ľudia, ktorí boli na rade už dvakrát a ani raz neboli schopní mi napísať dôvod prečo tak nespravili. A teraz tá nepríjemná časť. Rozhodla som sa, že niektorých ľudí z poviedky jednoducho vyradím z jednoduchého dôvodu.

Prvým človekom je ROMULE - pretože som sa jej ozvala každý krát, keď bola na rade a nemala toľko slušnosti ozvať sa, že nemá čas, človeka to štve o to viac, pretože vidím ako prispieva na blog a nenájde si desať minút napísať 5 viet.

Druhým človekom je KACENNNKA - pretože aj keď sa ospravedlnila, že nebude na nete, doteraz sa mi znovu neozvala, dala som jej možnosť, aby napísala svoju časť, keď bude mať čas, neozvala sa a to som ju takmer denne videla na goodreads.

Toto je moje definitívne rozhodnutie a nemienim ho brať späť a ešte jedna maličkosť, keďže sme v časovom sklze a rada by som bola, aby som mohla na štedrý deň poviedku zverejniť, skracujem čas, ktorý máte na napísanie svojej časti, namiesto 24 hodín odteraz máte len 12, viem, že ľudia, ktorí pravidelne sledujú poviedku nebudú mať námietky.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.