Preskočiť na hlavný obsah

Dôležité upozornenie pre členov Vianočnej poviedky

DÔLEŽITÉ!!!

Citujem príspevok od Sue, ktorý by si mal každý prečítať. 

Najskôr to príjemnejšie, chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí píšu vianočnú poviedku, síce nie je ešte dokončená, ale odvádzate kus dobrej práce. Ďakujem vám, že tak promptne napíšete svoju časť a tak zachováte plynulý priebeh poviedky.

Menovite: Ettelea Dragons, Princezná, 
Syki, Triss, Kath, Stormy, Luc, Paží, Seesen, Domčo, Ells, Bastera

Prečo tu ostatní nie ste? Pretože aspoň raz ste nenapísali svoju časť, keď ste mali a čo je horšie, nájdu sa aj ľudia, ktorí boli na rade už dvakrát a ani raz neboli schopní mi napísať dôvod prečo tak nespravili. A teraz tá nepríjemná časť. Rozhodla som sa, že niektorých ľudí z poviedky jednoducho vyradím z jednoduchého dôvodu.

Prvým človekom je ROMULE - pretože som sa jej ozvala každý krát, keď bola na rade a nemala toľko slušnosti ozvať sa, že nemá čas, človeka to štve o to viac, pretože vidím ako prispieva na blog a nenájde si desať minút napísať 5 viet.

Druhým človekom je KACENNNKA - pretože aj keď sa ospravedlnila, že nebude na nete, doteraz sa mi znovu neozvala, dala som jej možnosť, aby napísala svoju časť, keď bude mať čas, neozvala sa a to som ju takmer denne videla na goodreads.

Toto je moje definitívne rozhodnutie a nemienim ho brať späť a ešte jedna maličkosť, keďže sme v časovom sklze a rada by som bola, aby som mohla na štedrý deň poviedku zverejniť, skracujem čas, ktorý máte na napísanie svojej časti, namiesto 24 hodín odteraz máte len 12, viem, že ľudia, ktorí pravidelne sledujú poviedku nebudú mať námietky.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Vyberiete si gauč alebo šťastie?

Kondičného trénera Maroša Molnára pozná celé Slovensko z televíznych obrazoviek, kde v relácii Extrémne premeny pomáhal chudnúť obéznym ženám aj mužom. Teraz prichádza s motivačnou knihou Gauč alebo šťastie , aby pohodlných postavil z gaučov , kde uvelebení čakajú na zázrak, a umožnil im nájsť skutočné šťastie v zdravšom životnom štýle . Maroš svojím nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti, nadobudnuté rokmi, ktoré strávil s profesionálnymi športovcami, ale aj trénovaním bežných klientov.  Niet pochýb o tom, že sa publikácia Gauč alebo šťastie hneď po spustení predaja zaradila medzi najúspešnejšie tituly tohto roka. V rebríčkoch predajnosti ju stále nájdeme na popredných, ak nie prvých priečkach. Vízia prinútiť aj bežných ľudí , ktorí možno netrpia nadváhou, avšak bojujú sami so sebou a nedokážu sa prinútiť cvičiť, vstať z gauča a viesť zdravý životný štýl , je pozoruhodná. A v týchto časoch aj veľmi potrebná. Koronavírus totiž zmenil život kaž

Chlapec, ktorý by urobil všetko pre svoju milovanú hračku | recenzia knihy Vianočné prasiatko (J. K. Rowlingová)

Myslím, že J. K. Rowlingovú netreba špeciálne predstavovať. Okrem Harryho Pottera , ktorého snáď pozná každé dieťa na svete, jej minulý rok vyšiel v predvianočnom období aj ďalší príbeh pre deti. Pomenovala ho Ikabog a svoj knižný honorár venovala charitatívnej organizácii, ktorá pomáha osobám postihnutým pandémiou COVID-19 . Tento rok prichádza Rowlingová s ďalšou publikáciou pre deti, konkrétne s krásnou rozprávkou Vianočné prasiatko , ktoré má veľký potenciál získať si vaše srdce . A verte mi, nemusíte byť ani cieľovou skupinou tejto knižky. Ale pekne poporiadku... Zaspomínajte si na svoje detstvo. Mali ste aj vy obľúbenú plyšovú hračku , pri ktorej ste každý deň zaspávali? Hračku, ktorú ste potajomky prepašovali v ruksaku do školy a bola vždy pri vás, aj keď sa na vás kamaráti vykašľali? Či už to bol plyšový medvedík alebo zajko, určite ste naňho  dodnes nezabudli . Jack, hlavný hrdina tohto príbehu, má tiež svoju obľúbenú hračku. Je ňou plyšové prasiatko Mapi . Teda... bolo, až

RECENZIA: Crowfieldska kliatba (Pat Walsh)

Predstavte si rozprávku zasadenú  do Vianoc. Predstavte si dobre  vytvorené charaktery a magické bytosti...  Predstavte  si  Crowfieldsku kliatbu.  Will vie o tajomstve. Ďaleko v lese, niekde za opátstvom, v ktorom žije, je hrob. A pod snehom leží niečo, čo malo žiť naveky. Ale Will nie je jediný, kto o tom vie. Niekto ďalší ho pozoruje... Vo Willovom svete ožíva stredoveká mágia, lesní ľudia, zvláštni svätci, aj kliatby a povery dávnoveku. Chcete vedieť, čo sa stane, keď pochováte anjela? Radšej však nečítajte potme. Vianočných rozprávok je veľmi veľa. Či sú ich hlavnými postavami škriatkovia,  snehuliaci alebo Santa Clausovia, všetky sa sústreďujú najmä na deti a ich fantazijný svet. Aj Crowfieldska kliatba je určená deťom, no pri čítaní si na svoje prídu aj dospelí. Veľkým pozitívom na tejto knihe je jej krátky rozsah, nie veľmi zložitý dej, ale i napriek tomu zaujímavý a pútavý príbeh s úžasnou vianočnou atmosférou. Dej je zasadený do Crowfieldskeho opátstva zasneže