pondelok 19. decembra 2011

Exkluzívna ukážka z DIVERGENCIE


Vydavateľstvo SLOVART presne mesiac pred vydaním poskytlo ukážku z pripravovanej novinky - Divergencie od Veronici Roth. Ak by ste ale stále netušili, o čom táto úžasná kniha je, pripájam aj oficiálnu anotáciu. 

Chicago, ďaleká budúcnosť. Beatrice Priorová žije v spoločnosti rozdelenej na päť frakcií. Na rozhodovacej ceremónii si všetci šestnásťroční vyberajú frakciu, ktorej zasvätia zvyšok života. Beatrice má len dve možnosti: zostať so svojou rodinou, alebo ju navždy opustiť, aby mohla byť sama sebou. Rozhodnutím napokon prekvapí všetkých vrátane seba. Zmení si meno na Tris a usiluje sa obstáť v tvrdej konkurencii, aby si vybojovala miesto v novom živote. Hľadá skutočných priateľov a zamotáva sa do vzťahu s chvíľami neodolateľným, inokedy neznesiteľným chlapcom. Keď Tris objaví sprisahanie, ktoré môže zničiť jej navonok dokonalú spoločnosť, záhadná schopnosť jej buď pomôže zachrániť ľudí, ktorých miluje, alebo...

A teraz sľúbená ukážka

Veronica Roth - Divergencia (UKÁŽKA)

Na koniec len dodám, že knižka vychádza v SLOVARTE 15. januára (tak, ako aj nová séria ŠKAREDÍ od Scotta Westerfelda). Ukážka je vlastníctvom vydavateľstva. Druhá časť Divergencie - Insurgent vyjde neskôr v decembri (ale to už priveľmi predbieham). Za poskytnutie ukážky ďakujem pani Kolačanovej, z marketingového oddelenia vydavateľstva Slovart.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.