sobota 21. januára 2012

Novinky z Fragmentu

Jar vo vydavateľstve bude v znamení pokračovaní úspešných sérii - Upírske denníky, Temné vízie, V zajatí snov a Odkazu dračích jazdcov. Okrem tohto však vydavateľstvo pred nedávnom zverejnilo detaily svojej jarnej knižnej novinky. Tou bude Akadémia temna od Gabrielly Poole

Darkova akadémia nie je obyčajná škola. Cassie Bellová je sirota, no práve jej sa podarilo získať štipendium na tejto elitnej škole. Aké zlovestné tajomstvá ukrývajú bohatí a krásni Vyvolení, spolok študentov, ktorí fakticky riadia školu? Kto je tajomný cudzinec, ktorý sa v noci potuluje po chodbách? A čo sa skutočne stalo pred rokom, keď tu za záhadných okolností zomrela študentka? Vedieť málo je nebezpečné, no vedieť príliš môže zabiť.

Detaily knihy: 
Počet strán: 304 strán 
Väzba: brožovaná väzba 
Rozmer: 115×183 mm 
Dátum vydania: 29.marca 2012Na českej internetovej stránke vydavateľstva Fragment bol pred chvíľou zverejnený edičný plán na jar. Hneď, keď sa objaví slovenská verzia (ktorá by nemala byť výrazne odlišná), upozorním na ňu aj v samostatnom článku. 
Fragment Edicni Plan Jaro 2012 Web

Vydavateľstvo Fragment spustilo predobjednávky horlivo očakávaného pokračovania Odkazu dračích jazdcov - Inheritace, ktoré vychádza 30. marca. Knižku si môžete objednať TU.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.