pondelok 16. januára 2012

Výherca v XMas Reading Challenge 2

Ahojte, 
včera, keď som sa dostal ku blogu Syki, ma čakalo veľké a nečakané prekvapenie. Vyhral som v XMas Reading Challenge 2. A len a len vďaka vám. A práve preto by som chcel poďakovať za každý jeden hlas. To, že sa vám moja recenzia páčila, ma nesmierne potešilo (a ešte stále teší). 
Som rád, že ste si recenziu prečítali a dúfam, že sa vám budú páčiť aj tie ďalšie... 


A ešte jedna správa: rozhodol som sa zredukovať počet meme, do ktorých som doposiaľ prispieval. Rozhodol som sa tak preto, pretože som pred pár dňami s hrôzou zistil, že za posledný týždeň na môj blog pribudli tri články: Teaser Tuesday. Waiting on Wednesday. On My Wishlist. Z pôvodných troch meme ostane na blogu len jedno - On My Wishlist, pretože podľa môjho názoru sú MEME úplne zbytočné a len zvyšujú celkový počet príspevkov. 

Na koniec ešte raz ďakujem za hlasy a prajem pekný deň ;) Vidíme sa pri recenzii Brisingra (najprv však musím knižku začať čítať :D ). 

7 komentárov:

 1. Múdre rozhodnutie :) Aj tak meme nikto nečíta :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veď práve.. Chce to kvalitné články, ktoré ľuďom niečo povedia. Ale čo ti povie meme? Všetko je aj tak na GR :D (wishlist, comming, akurát to Teaser Tuesday - ale aj to je svojim spôsobom na GR - priebeh čítania). :) Tak načo veci dvojmo? :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Presne. Hlavne meme, v ktorých postuješ obrázky kníh alebo jednu vetu z knihy sú na nič...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Gratuluju :)
  A s tím meme máš samozdřejmě pravdu, ale některé meme mi zas tak hrozné nepřijdou. Je jasný, že když má člověk na každý den jedno (7 v týdnu) je to ho až moc, ale když je jich mín a nějaké zajímavé je to pěkné zpestření blogu. Například to moje se mi líbí. Ale bude to asi tím, že jsem hrdá, že jsem se mi podařilu vůbec nějaké vytvořit... :( :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ďakujem, Paži ;)
  No ja o chvíľu tiež niečo vytvorím. Buď projekt, challenge... Alebo niečo iné. Ale hlavne - niečo moje ;) Len musí byť viac času, pretože pri tomto období písomiek som nemal čas ani na knihu. Ale zajtra sa to našťastie zmení :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Congratulation ;) Dufala som že vyhráš :D a stalo sa

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Huh, ďakujem ;) to sa ti až tak páčila? :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.