sobota 7. januára 2012

Začiatok roka v obálkach alebo Čo pripravuje Fragment

Rozhodol som sa napísať článok, ktorý bude prevažne obrázkový. A preto nebudem ďalej rozprávať, obálky knižiek, ktoré čoskoro vyjdú, hovoria sami o sebe.

Január bude v znamení Upírskych denníkov. Deviate pokračovanie s názvom Tajomstvá vychádza už 25.januáraVo februári sa čitatelia môžu tešiť na tretie pokračovanie Stefanových denníkov - Pomsta. Vychádzajú 13.februára. 


Marec bude na knižky o niečo bohatší, vo vydavateľstve vychádza druhé pokračovanie V zajatí snov - Zatmenie (vychádza 1.marca); záverečný diel Upírskych denníkov - Posadnutí démonmi (vychádza 23.marca) a horlivo očakávaný záverečný diel Odkazu dračích jazdcov - Inheritance (30.marec). 


A napokon, apríl. V tomto mesiaci vyjde druhé pokračovanie Temných vízii - Posadnutie a tretie pokračovanie Krásnych a mŕtvych - Summer. Obe knižky vyjdu 1.apríla - nie, nie je to žiadny žart :) Mne osobne farby na obálke Temných vízii veľmi pozdávajú, a budú s prvou časťou pekne ladiť na poličke.

 

Som zvedavý, ako to s knižkami v tomto vydavateľstve bude v ďalších mesiacoch, očakával by som ale aj niečo nové... :) Uvidíme :)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.