sobota 28. januára 2012

Začína sa natáčanie Hostiteľa

Konečne sme sa dočkali. V tejto chvíli prebehajú castingy postáv do sfilmovaného bestselleru HOSTITEĽ, ktoré doplnia tri hlavné (Melanie, Ian, Jared). Postavu Melanie stvárni Saoirse RonanJake Abel (Som číšlo štyri - Pettyfer) Iana a syn Jeremyho Ironsa - Max Irons (Red Riding Hoodsi zahrá Jareda. Povráva sa, že úlohu Pátračky si zahrá Diane Kruger (Nehanební bastardi, Trója) a Jeba si zahrá pravdepodobne William Hurt (Dejiny násilia, A.I. Umelá inteligencia). A napokon, režisérom Hostiteľa, ktorý sa do kín dostane 29.marca 2013, bude Andrew Niccol.
Max Irons
Saoirse Ronan
Jake Abel

 
Andrew Niccol
Wiliam Kurt
Diane Kruger


Hostiteľ sa stal okamžitým bestsellerom na rebríčkoch americkej literatúry. Autorom je Stephenie Meyer. Má 37 rokov a na svedomí Twilight ságu, ktorá spôsobila zlom v Young Adult literatúre. Žije v Arizone s manželom a troma deťmi. Stephenie v rozhovoroch avizovala druhé a tretie pokračovanie Hostiteľa - The Soul, The Seeker. Avšak žiadne doposiaľ nevyšlo a dátum vydania, ba či vôbec niekedy vyjdú, nie je známy. 
Zdroj informácii o filme: www.bux4u.sk

2 komentáre:

  1. S výběrem postav spokojená nejsem, ale už jsem se nějak předem smířila s tím, že je téměř nulová šance, aby se mi vybraní herci líbili... Nu, snad to ve filmu bude lepší. :)
    PS.: Hrozně se těším!!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. A ja som si donedávna vďaka tým všelijakým trailerom na túto knihu myslel, že sa natáčanie už začalo... a nejako pozastavilo... :) No bude to s týmito postavami zaujímavé... Ale musím sa priznať, že sa viac teším na Hry o život.. Aj ty?

    OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.