pondelok 13. februára 2012

Zatmenie už o necelý mesiac...

Už o necelý mesiac sa na knižných pultoch objaví druhá časť strhujúcej série V zajatí snov od americkej autorky Lisy McMannovej. Čitatelia sa môžu tešiť na ďalšiu dávku napätia, mystiky a odhalených tajomstiev. 

Sny boli vždy opradené rúškom tajomstva. Sú sny predtuchami udalostí, ktoré sa majú stať, alebo sú to len útržky spomienok a príhod, ktoré sme už prežili?

Autorke Lise McMannovej sa podarilo v sérii V zajatí snov neuveriteľným spôsobom vytvoriť svet, v ktorom existujú lovci snov – ľudia so zvláštnou schopnosťou. Janie, hlavná hrdinka príbehu, má takúto nezvyčajnú schopnosť. Dostáva sa do cudzích snov, vidí a cíti to, čo prežívajú snívajúci.  Jej zvláštna schopnosť ju desí, pretože ju nevie ovládať. Nemá sa komu zdôveriť až do chvíle, keď spozná chlapca Cabela, ktorý sám ukrýva tajomstvo.

Druhá časť Zatmenie však odhalí o Janiených schopnostiach oveľa viac. Môžu jej pomôcť pri vyšetrovaní kriminálneho prípadu? Dokáže sedemnásťročné dievča využiť svoje schopnosti, aby pomohla pri objasňovaní prípadu, ktorého stopy nikam nevedú?  A aké zvrátené veci sa odohrávajú za bránami Fieldridgeskej strednej školy?
  
Druhá časť s názvom Zatmenie vyjde 6. 3. 2012! Kniha získala niekoľko ocenení a nominácií. Jednou z nich bola cena medzinárodnej čitateľskej asociácie pre najlepšie knihy pre tínedžerov IRA Young Adult´s Choices. V roku 2010 kúpilo štúdio Paramount práva na film, scenár pripravuje Christopher Landon.
zdroj: tlačové správy vydavateľstva Fragment 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.