piatok 25. mája 2012

Novinky, ktoré prichádzajú z Fortuna Libri

Vo vydavateľstve Fortuna Libri pred pár dňami vyšli novinky Pasca a Závisť. Pasca, pod pôvodným plánovaným názvom Atrofia, bola už dlhý časť očakávaná. Preto som na knižku veľmi zvedavý, hádam sa ku nej dostanem čo najskôr. Prečítajte si aj anotáciu knižky Závisť a určite vás zaujme tak, ako mňa. 

V noci, keď zomrela Katelyn, sa začalo niečo, čo všetko zmenilo. ÚPLNE VŠETKO. 

Zlo máva rozličnú príchuť – od horkej až po zradne sladkú. V deň svojej smrti sa to dozvie aj tínedžerka Katelyn. V jednej chvíli je deprimovanou smoliarkou, v nasledujúcej už leží na pitevnom stole z nehrdzavejúcej ocele. Pohľad má sklený, pokožku stuhnutú. 

Bola to SAMOVRAŽDA? VRAŽDA? KTO JE NA VINE? 
Keď dvojčatá Hayley a Taylor Ryanové odhalia pravdu, zistia, že je oveľa znepokojujúcejšia, ako si doteraz predstavovali. Zároveň odkryjú aj ďalšie tajomstvo týkajúce sa ich minulosti. 

Román Závisť je inšpirovaný skutočným zločinom. Išlo o kyberšikanu. Toto realisticky napísané dielo predstavuje prvý zo série hrôzostrašných románov, pri ktorom vám celkom isto naskočia zimomriavky.


Záhada večnosti: PASCA
KEDY MUSÍM UMRIEŤ? 
Ľudstvo sa stalo časovanou genetickou bombou. 
Nechcem zomrieť tak skoro! 
Naozaj musí ľudstvo vymrieť? 
Táto knižka vás vydesí, a zároveň dojme k slzám. 
Pohľad do budúcnosti, o ktorej by ste radšej nič nevedeli. 
Napínavé šokujúce i romantické čítanie, ktoré prináša nečakané rozuzlenie. 
Nebudete sa môcť dočkať druhého dielu s názvom Horúčka.

Knižky vyšli vo vydavateľstve FORTUNA LIBRI (Fortuna Teen) 16.mája. Zakúpiť si ich môžete v e-shope vydavateľstva


6 komentárov:

 1. Vy se máte!! :-) Taky bych chtěla.. ale tuším, že v ČR taky tyhle vyjdou. Ovšem u Vás na Slovensku vyjde v srpnu Partials a u nás furt nic :((

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vy zas máte veľa ďalších preložených kníh. Napríklad vám preložia AtU2, zatiaľ čo nám pravdepodobne nie. Takisto máte už dlhý čas VA - konečne bude aj u nás :) A vaše CooBoo vydáva skvelé knihy, takže dúfam, že to postupne poprichádza aj v slovenčine, ako bolo už avizované :)

   Odstrániť
 2. AtU2 u vás nebude? Tak to je opravdu škoda... Proč ne?
  Jinak, podle Syki u nás Partials taky vyjdou, jen se neví kdy a kde...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. myslím, že nie. V Ikare totiž rozhoduje výsledok predaja. A ak aj bude, tak tento rok asi nie. Škoda, že sa tie edičné plány robia tak neskoro. Ale keď si napr. na martinuse vyfiltruješ vydavateľstvo Ikar, tituly zoradíš podľa roku vydania, tak sa ti zobrazia aj pripravované. Boli tam aj na december, ale AtU medzi nimi nebolo.

   Odstrániť
 3. Obe znejú dobre, už som o nich počula aj predtým, ale akosi som sa k nim nikdy nedostala...:) Tak možno keď sa teraz začne objavovať viac recenzii ma to naláka.:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som počul iba o Atrofii, čiže Pasci. Neviem síce, kedy sa ku knižkám dostanem, pretože mám teraz ešte minimálne dve na pláne prečítať. A vieš niečo o Kým dopadnem?? Lebo to boduje na mojom zozname to-read.

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 24 rokov a žijem v Bratislave. Na blogu nájdete širokú škálu recenzií: od žánru young adult až po krimi. Snáď medzi nimi natrafíte na svoj nový obľúbený príbeh.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.