streda 18. júla 2012

Ukážka z knihy POTOMKOVIA

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli, že vydavateľstvo Ikar plánuje vydať knihu Potomkovia od  úspešného autora Dana Wellsa. Síce vyjde až v druhej polovici augusta, ale už dnes si môžete prečítať viac ako desať stranovú ukážku. Ak ste o tejto knihe ešte nepočuli, tu je oficiálna anotácia: 

Píše sa rok 2076. Kira Walkerová, šestnásťročná začínajúca lekárka, žije v krajine rozdelenej občianskou vojnou, medzi ľuďmi zúfalo bojujúcimi o prežitie. Na ich záchranu však treba aj niečo viac než len liek proti smrtiacemu vírusu RM, ktorý vykynožil takmer celé ľudstvo. Nestačí už ani mier s potomkami, geneticky zostrojenými bytosťami, ktoré vírus vypustili. Ak sa ľudia chcú zachrániť, musia sa pozrieť na seba, na svoj svet, na všetky chyby, ktorých sa dopustili, a nájsť niečo, čo naozaj stojí za záchranu – vidieť v konci nový začiatok. Román Dana Wellsa Potomkovia je prvotriedny postapokalyptický triler, vzrušujúca, riskantná, rýchla jazda plná dobrodružstiev, lásky a napätia, ktoré nás neopustí do poslednej stránky a núti nás netrpezlivo čakať na ďalšie pokračovanie.

Ukážka je voľne dostupná na www.bux.sk.

2 komentáre:

  1. Páni! Doufám, že kniha vyjde brzy i u nás v Česku, protože tahle ukázka je vážně zajímavá a hrozně se mi líbí. Na tuhle knihu se vážně těším. :))

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Že? Aj mňa veľmi zaujala! A vydáva nám to Ikar, takže myslím, že u vás bude preložená do pár mesiacov :)

      Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.