streda 25. júla 2012

V septembri nás ovládne KRUH

Nebojte sa, neprichádza žiadna apokalypsa. Ide o Knižku Circle, ktorú ohlásilo vydavateľstvo Fortuna Libri. A prečo som sa rozhodol napísať článok práve o tejto pripravovanej knižke? Prečítajte si oficiálnu anotáciu a pochopíte.
  

Apokalypsa sa začína v Bergslagene. 

Engelsfors. Anjelské Bystriny. Pekné meno, spustnuté mesto. Uprostred ničoho, obkolesené hlbokými lesmi, v ktorých ľudia neraz zablúdili a už sa nikdy nenašli. Raz v noci, keď sa mesiac sfarbí na krvavočerveno, sa v zrušenom zábavnom parku ocitne šesť dievčat. Nemajú nič spoločné. Nevedia, ako sa tam dostali ani prečo tam prišli. Čoskoro však pochopia, že ak chcú prežiť, musia spolupracovať. 

Kruh je prvý diel trilógie.


Autormi sú Sara B. Elfgrenová a Mats Strandberg. Len veľmi málo krát sa stáva, že sa knižku rozhodne písať muž spoločne so ženou, takže to môže byť zaujímavé. Som na ňu poriadne zvedavý, pretože vyzerá viac než dobre. V origináli má okolo 600 strán, takže sa máme naozaj na čo tešiť J. Fortuna Libri ju plánuje na 12.septembra a bude použitá pôvodná švédska obálka. Nič viac ešte známe nie je.

1 komentár:

  1. Tak už jen podle anotace mě kniha zaujala. Fortuna snad ještě nikdy nepoužila jinou obálku než originální (a to je jen dobře :D). A když to vydává Fortuna, měli bychom se dočkat i českého vydání! Doufám, že jo protože jsi mě opravdu navnadil na tuto knihu. Dík za tip!

    OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.