utorok 21. augusta 2012

Rok 2012... a s ním prichádza aj Mayské proroctvo


Neľakajte sa, stále hovorím o knihách. Zatiaľ. Vydavateľstvo Fragment chystá na zajtrajšok vydanie titulu Mayské proroctvo - Zápas o osud ľudstva od pomerne - v našich končinách - neznámej autorky Christy Raedeke. Ako avizovalo vydavateľstvo, knižka zaujme najmä milovníkov záhad a nebezpečenstva. 

Hlavou hrdinkou románu je len šestnásťročná Caity, ktorej úlohou je rozlúštiť tajné kódy a symboly dávneho mayského proroctva. Akú úlohu zohrá obyčajné dievča v spleti nebezpečných udalostí? Podarí sa jej odhaliť temné sprisahanie? 

Z tlačovej správy vydavateľstva: Obávaný rok 2012 a vyslovené mayské proroctvo vyvoláva mnoho otázok a dohadov. Bude znamenať tento rok skutočne apokalypsu a zničenie ľudstva, alebo znamená koniec jednej éry a začiatok druhej, ktorá je nevyhnutná následkom klimatických a iných zmien? Román Mayské proroctvo – Zápas o osud ľudstva prináša príbeh, ktorého inšpiráciou sú práve spomínané skutočnosti. Príbeh dievčaťa, ktoré sa nedoceňuje a žije v tieni svojich talentovaných rodičov, je napísaný reálne a dynamicky. Votkávanie mýtov a legiend do príbehu je ohromujúce. Čitateľ pri čítaní bude túžiť čo najskôr odhaliť, čo sa skrýva za tajomnými symbolmi a šiframi. 

Mňa kniha nejako extra neláka, no nie je vylúčené, že sa do nej niekdy pustím. Pre zaujímavosť ešte jeden fakt - Mayské proroctvo vyjde vo väčšom formáte než väčšina kníh z produkcie Fragmentu. Jej rozmer bude rovnaký ako trebárs Odkaz dračích jazdcov v mäkkej väzbe. Ako som spomínal, knižka by mala vyjsť už zajtra. Ukážku dvoch stránok nájdete na stránke vydavateľstva a to na tejto adrese. Ak si chcete spomínaný titul prečítať, už dnes si ho môžete predobjednať TU

Informácie pochádzajú z tlačovej správy, za ktorej poskytnutie ďakujem vydavateľstvu. 

5 komentárov:

 1. Tak tahle kniha vypadá jedním slovem skvěle :) Ani jsem nevěděla, že se chystá její vydání... Jen škoda, že s jejím uvedením na trh nakladatelství nepočkalo na ten předesíaný konec světa, popřípadě si nepospíšilo do prvního ledna. To by byla taková krásně symbolická data .)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. No, neznie to zle, ale zase tak veľmi ma to neláka.:D Uvidím, či si ju prečítam.^^ Času je málo, kníh veľa...:P

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani mi nehovor, nechci vidieť moju chvastačku za august :D :D

   Odstrániť
 3. Fíha! To je niečo pre mňa :D Už len kvôli názvu by som si to prečítala :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. naozaj? ja som takéto "prorocké" nikdy nečítal a takisto aj aféry 2012: koniec sveta nikdy nebral vážne a skôr to ignoroval... No možno si to aj ja prečítam, keď to toľko ľudí zaujalo. Uvidím :)

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.