nedeľa 30. septembra 2012

Mesačná chvastačka za august a september

Mesačnú chvastačku usporadúva Judit.

Na začiatku (o chvíľu minulého) mesiaca sa mi - priznávam - veľmi nechcelo fotiť tie húfy knižiek, ktoré sa mi nazbierali, takže som si to nechal na dnes. A dnes sa mi tiež nechce, keďže som prechladnutý, ale čo už, dvojmesačná chvastačka prichádza! :)


Jedného dňa som sa na prázdninový deň zobudil až podozrivo skoro (tuším to bolo okolo ôsmej ráno) a nie a nie zaspať! Viete, čo som urobil ako prvé? Odhodlal sa kúpiť si druhú, tretiu a štvrtú časť Harryho Pottera. Ľudia, na goodreads ste ma poriadne nakazili! Tak som neodolal a chýbajúce časti dokúpil. A neľutujem, konečne mám v knižnici celú sériu a... vyzerá to naozaj dobre. Niekedy v období posledných mesiacov som objavil na stránke vydavateľstva Slovart sériu Trója, a keďže mám dejepis a históriu všeobecne rád, rozhodol som sa siahnuť po nich. Recenzie: prvá časť, druhá časťtretia časť. Do knižnice mi taktiež pribudli knižky Smaragdový atlas, Inkarceron a Level 26, ktoré som získal v súťaži Kilo kníh na portáli book.review.sk

Na blogu som recenzoval aj Marcela, knižku Očami vraha, Mayské proroctvo a Potomkov. Samostatnou kapitolou je vydavateľstvo Hydra, pre ktoré sme niektorí blogeri recenzovali knižky Sklený vrch, Šťastlivec a Lokaj, ktorý je odfotený na ďalšej fotke. 

September, škola, chaos, málo času... a aj druhá fotka tejto chvastačky. 


September bol trochu chudobnejší (pre mňa vôbec, ale oproti augustu.. však posúďte sami!), no moja knižnica je bohatšia o kúsky, na ktoré som nesmierne hrdý. Alebo kúsok? Ak máte na mysli Mesto kostí, to krásne, zelené, bezmála päťstostranové čudo v strede... tak, áno, hovorím o ňom. Dnes som sa dostal za polovicu a ľudia... ak ho ešte nemáte, tak utekajte vykradnúť Tesco! Robím si, samozrejme, srandu. :)) Okrem Mesta kostí mi pribudol i Lokaj, Svetlo medzi oceánmi a Daj si pozor na želania. A ešte... Crowfieldska kliatba, na ktorú sa tiež veľmi, veľmi, teším. 

To by malo byť všetko. Uff, som rád, že som to všetko úspešne nafotil, pretože... kaskadérska fotka č.1 mi dala tak trochu zabrať. Ale čo by ste neurobili pre efekt?! No nič, aký bol tento mesiac pre vás? 

4 komentáre:

 1. pre Mesto kostí si tento týždeň pôjdem a nad tou Trójou uvažujem,že si teraz objednám prvý diel

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ak máš rada historické romány, tak určite objednávaj :)

   Odstrániť
  2. to mám,tak asi objednám zatiaľ jednotku :)

   Odstrániť
 2. Skvělé knihy :)) Závidím Inkarceron a HP, sice jsem HP četl všechny díly, ale nemám je doma, budu to muset někdy napravit :)) A Potomkovia závidím taky moc, doufám, že u nás kniha taky vyjde :))

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.