utorok 19. februára 2013

Mesačná chvastačka - december a január

Uhm, ľudia... Domčo trochu zaspal na vavrínoch, je 19.február a blog zapadnutý prachom, taaakže som sa prudko rozhodol to zmeniť. :D Uhm. Takže - mesačná chvastačka za december a január (jo, pred chvíľou som písal, že je dnes 19.február... tak trochu oneskorene, I know, I know). 

Ako ma už poznáte, opäť som sa pokúšal o niečo umelecké, nech mi uveríte, že tie knihy sú naozaj knihami a majú v sebe nejakú tú papierovú náplň (ako sa to vezme...:D). 

December - nádielka poriadna, najviac som si užil, ako určite viete, Milion sluncí - moju srdcovku. Ďalej trebárs podarené Delírium, ba Upírska akadémia s červenou obálkou a čiernou oriezkou, Temné diery a tak ďalej a tak ďalej. Však uvidíte sami. Ďakujem spoločnosti Albatrosmedia, Fragmentu a Slovartu, partnerom, ktorí ma zásobujú knihami a umožňujú mi spropagovať oveľa viac kníh, než by som reálne mohol. 

 

Január. 3 CooBoo-ovky a Raz a navždy z vydavateľstva Fortuna Libri. Na Pandemónium nájdete na blogu recenziu, BZRK sa budem snažiť uverejniť zajtra a Nadpozemská je už tiež zrecenzovaná. Raz a navždy zatiaľ čaká na poličke, no čoskoro sa dostane na rad. Mimochodom, práve čítam Zasvätenú, o chvíľu sa dostanem na koniec a naozaj sa mi páči. Už ste ju čítali? (tá Nadpozemská sa mi pri čítaní trochu zošúpala, jedno písmeno ostalo biele, tak som sa.... naštval a ošúpal ju celú. A nevyzerá to zle, čo poviete? 


To je pre dnešok všetko. Februárovú chvastačku (s naozaj dobrými úlovkami, trebárs Dokonalý sen, Zasvätená či Na vine sú hviezdy, ktoré mi prídu v týchto dňoch) môžete očakávať koncom mesiaca. 

6 komentárov:

 1. No krásne, teraz si môžem búchať hlavu o stôl, čo všetko chcem a nemám 8D diki!
  Krásne kúsky!!! 8)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nebúchaj. ona si to nezaslúži :)) postupne pokupuješ :D

   Odstrániť
 2. Och, keby tak mňa niekto zásoboval knihami :D A možno kebyže som to spočítala, tak mám za tieto dva mesiace tiež toľko kníh :)
  Zasvätenú som čítala a páčila sa, táto séria sa mi páči a som zvedavá, ako ju autorka ukončila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. nadherne knihy :) draki, delirium a stefanove denniky by som ti hned ukradla :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mé srdce pláče pro tolik krásných knih, ke kterým se finančně nedostanu! :/ Ale jsou opravdu krásné :) A Temné diery mají takový krásný hřbet? No to teda! <3

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.