sobota 25. mája 2013

FOTOŠPECIÁL: Óda na Seduktora

Pred pár dňami mi domov dorazil Seduktor, ktorého som na blogu ospevoval už... veľakrát. Ale nedá mi nepodeliť sa s vami o tento "foto špeciál", keďže baterky dnes výnimočne šľapali :D. Uhm - a okrem Seduktora, ktorého nájdete v kníhkupectvách, uvidíte dnes aj niečo... špeciálne, na čo som strašne pyšný a niečo, čo pravidelne okukujem.

Keď ho otvoríte, vyzerá asi takto...


A keď listujete ďalej... Ale podľa čoho ho nájdete v kníhkupectve? 


Alebo zboku?
A ten môj... ten má ešte aj toto. :)) 

Vyzerá vynikajúco a nevedel by som si ho predstaviť krajšie. Síce ako kniha mal niekoľko nedostatkov, no mne sa veľmi, veľmi páčil - aj vďaka nezvyčajnému štýlu autoriek (áno, babizne sú v tomto prípade dve :D Inak, pozdravujem - Veronika, Renča) a vďaka tomu, že som bol medzi prvými, ktorí ho čítali. A samozrejme za to, že som si s nimi vždy pokecal, škaredo ich zvozil za to, čo niekedy napísali... a občas aj pochválil. :D A aby som nezabudol, čitatelia - zajtra môžete na blogu očakávať recenziu. Ak by ste ešte stále váhali, či si po Seda skočiť do kníhkupectva...

ROZHOVORY S AUTORKAMI:
Veronika Kmeťová: "Nechcela by som Seduktora stretnúť niekde v temnej uličke..."

5 komentárov:

 1. Strašne sa teším na tú knihu, vyzerá úžasne,už som ju aj očumovala v kníhkupectve :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Čo to je, o čom to je?! ...a ja netuším o čom to je, prvý raz to vidím...ale tipnem si, že je to dobré. *mrmle* Počkaj to mi iba teraz preskočilo. Ehm, takže, nájdem to v každom dobrom kníhkupectve a ešte raz, prečo je tá kniha dobrá?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je to o takom ujkovi, ktorý naháňa a zabíja nevinné duše - a posiela ich do zatratenia. Všetko ide podľa plánu, až kým nestretne Emu - poslednú dušu. :D :) A viac si už musíš prečítať sama... :)

   Odstrániť
  2. To znie krásne. Ujka si určite obľúbim, zdá sa, že to bude riadny sviniar. ;D
   UU, samozrejme, rada to prečítam veď to znie ako tie veci nad, ktorými sa u mňa slintá. Zlé, démonické, mierne šialené...muhehe.

   Odstrániť
 3. No, vzhľad je rozhodne skvelý.:D A venovanie záávidím.:))

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.