štvrtok 31. októbra 2013

Mesačná chvastačka za október

Mesačnú chvastačku usporadúva Judit.

Školáci prázdninujeme, niektorí oslavujú Halloween, no väčšina Slovákov počas Dušičiek spomína na svojich blízkych. Ja osobne som veľmi vďačný za prázdniny, lebo október mi dal poriadne zabrať. Čo sa knižnice týka, aj tá to mala tento mesiac ťažké. Hlavne dnes, keď sa z nevinnej kôpky nových kníh stala poriadna pyramída.

Ako prvé do mojej knižnice pricestovali knižky Osud od Alyson Noel a novinky vydavateľstva Hydra - Fantastická 55 a Vlčí brat. Dve z nich sú už na blogu zrecenzované a zbierku poviedok Fatastická 55 ešte čítam :). Ďalšou v poradí je Den co den a Svudne zlo - obe z Albatros Media. Musím povedať že ma príjemne prevapili, na Svudne zlo si čoskoro budete môcť prečítať recenziu a Den co den ste si už mohli na blogu všimnúť.

Vydavateľstvo Ikar na november pripravuje prvú časť série Padlí anjeli - Chamtivosť od J.R.Ward a čo si o knižke myslím ja, nájdete v recenzii. A ako posledné mi dnes dorazil balíček knižiek Vydavateľstva Fragment - Serafína, Votrelec v mojej mysli, Búrka a finálna časť Upírskych denníkov, takže určite vás budem čoskoro informovať, či sa mi knižky páčili :)

A to by malo byť pre tento mesiac všetko. V komentoch sa môžete pochváliť a posťažovať, aký bol október u vás. :) U mňa to vyzeralo viac-menej študijne, a konečne by som sa mal dokopať ku tvorbe práce, ktorú potrebujem na Dejepisnú olympiádu, takže sa čoskoro zasypem knihami z histórie.. :) A okrem toho ma čaká projekt na Umenie a kultúru o pamiatke UNESCO, takže sa už vopred teším :D :) Aaa, nesmiem ani zabudnúť na finálové kolo jednej speváckej súťaže, ktorú som vám už spomínal na Facebooku. Keďže som postúpil, čaká ma 23.novembra vystúpenie s kapelou, takže som sám zvedavý, ako to dopadne :) A pre tých, ktorí ma nesledujú na FB, mám ešte niečo :) Všetkým prajem pekné prežitie sviatkov :) 

5 komentárov:

 1. Serafínu, Den co den, Svůdne zlo a Chamtivosť mám tiež :) Inak, skvelá kôpka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. :D Jáj ty :D Áno krásne si to zaspieval :P, ale naživo to je určite lepšíe :D.A fakt sa ti to dáko nakopilo :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Oo, super prírastky.:) Na Serafínu sa chystám, ulovila som ju v knižnici, hádam bude dobrá.:D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ani nevieš ako ti ten Den co den závidím *.* ^^ :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.