piatok 6. decembra 2013

Vyhlásenie výhercu z narodeninovej súťaže

Ahojte, čitatelia moji. Priznávam, že som skoro zabudol na tento článok, pretože som sa len pred chvíľou vrátil zo super večera s kamošmi, ale našťastie som si spomenul. 

Do súťaže ste sa zapojili až tisícom vstupov, no čo ma potešilo najviac, boli odpovede na otázku, čo by ste na blogu zmenili. Asi 90% z vás odpovedalo, že sa im blog veľmi páči, že ho radi navštevujete, pomáha vám pri rozhodovaní, či si knižky kúpiť... Viacerí ste mi písali, že sa vám páči vzhľad blogu, ktorý je prehľadný a jednoduchý a popísali ste mi tam veľa veľa ďalších pozitívnych vecí a ja som len zíral a červenal sa, pretože som takúto odozvu nečakal. Možno vám to príde ako vychvaľovanie (alebo čo), no nedá mi to nespomenúť, pretože ste ma naozaj potešili. Od teraz ma bude písanie článkov baviť ešte väčšmi... No čo by ste na blogu zmenili? Zopár ľudí by uvítalo viac recenzií a článkov, niečo viac o mne alebo zimný vzhľad. Určite nad tým budem uvažovať :)

No a teraz späť ku súťaži. Nebudem to ďalej naťahovať, pretože po tých dvoch rokoch, ktoré tu oxidujem, viem, že je to aj tak zbytočné. Taaakže, šťastnou sa dnes stáva...

Ivana Vančová

Prosím ťa, ak tento článok čítaš a ak si náhodou nenájdeš výherný email, napíš mi. V minulej súťaži sa mi stalo, že raffl mi automaticky vyhadzoval mail, ktorým sa súťažiaca prihlasuje na fb, no už ho nenavštevuje, takže si mail nenašla. Taaaak, gratulujem výherkyni, ďakujem za všetky slová, ktoré ste mi napísali aj nenapísali a ďakujem... proste za všetko. Hádam sa vám budú moje články páčiť aj naďalej. A ak nie, tak mi to povedzte. Určite sa neurazím :))

2 komentáre:

  1. Nuž, slečna má vážne dobré týždne :) Vyhrala aj v mojej narodeninovej súťaži :D :D

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Fuu, tak tomu sa povie šťastie! :D :)

      Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.