piatok 28. februára 2014

Mesačná chvastačka za január a február

Usporadúva Judit

Ahojte, decká! Vnútorne bojujem s mojím presvedčením a očami, ktoré chcú spať, napísať tento článok ešte dnes, pretože to nechcem ťahať do marca - aj keď bol február ešte kratší než zvyčajne. Zato dnešný deň bol pre mňa dlhý až príliš - v škole som si odsedel 2 písomky, ktoré si myslím, že dopadnú super a som rád, že ich mám za sebou, a potom som si spolu s kolegovcami z Pinocchia prevzal ocenenie Tvorivý čin roka 2013 za divadlo v oceňovaní Kultúra 2013. Nooo, ale späť ku knižkám a mesačnej chvastačke.

V januári pribudli na moju poličku iba dva kúsky, preto som nechcel robiť samostatnú chvastačku a ani nebolo toľko času. Fuuh, myslím, že to bolo práve vtedy, keď bolo niekoľko dní na blogu mŕtvo a vtedy som si povedal STOP a prestal vás zanedbávať. Tak hádam som si trochu vylepšil renomé.... :) Vo februári toho bolo viac a veľa kvalitných vecí obohatilo moju knižnicu. Por echéémplo (po španielsky napríklad) taká Beznádejná, ktorú ospevujem kade chodím, Upírska akadémia, ale aj Easy? No a samozrejme všetky ostatné, ktoré uvidíte čoskoro na fotkách. Dnes mi dorazilo ešte Volanie Kukučky a Archív, do ktorých sa už onedlho pustím, pretože sa rysuje chvíľka voľna. Ale ako sa poznám, to veľmi rýchlo prejde. Na fotke ešte vidíte Prekroč svuj stín, Šampióna či Prekliate mesto. Na väčšinu z nich ste si už mohli prečítať moje recenzie a dúfam, že som vás aspoň na jednu z nich navnadil, pretože stoja faaakt za to! 


Taaak, to by malo byť všetko, ak som na nič nezabudol. Aký ste mali mesiac vy? Pochvastajte sa, teraz je to stopercentne legálne. Pa zajtra pri marcových novinkách!! :-)

6 komentárov:

 1. Si to stihol včera, hej? :D Volanie kukučky, Dublin Street, Archiv a Šampióna chcem! :D :D Zvyšok už mám :D :D.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Povedala by som, že Prekliate mesto nestojí za nič. Teraz ho čítam a je to des a hrôza :D Beznádejnú ti závidím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Beznádejnú som si kúpila minule a veľmi sa na ňu teším 8) Aj keď téma nie je fantasy, tá obálka ma tak zaujala, že som knihu chcela 8)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nečakaj a hneď, ako si nájdeš čas (čiže hneď teraz :D), sa do nej pusti! :)))))

   Odstrániť
 4. Samé skvělé kousky, na Easy se chystám hodně brzo a jsem na tu knihu hodně zvědavá :)).

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.