sobota 29. marca 2014

Najkrajší darček pre knihomoľa

Keď je človeku smutno, potrebuje niečo, čo ho rozveselí. Vo väčšine prípadov zaberá obľúbená hudba, film alebo priatelia. Na knihomoľov taktiež zaberajú vymenované techniky, no to, čo ich najviac poteší, je pohľad na ich obľúbené knižky. Čo by to bolo za knihomoľa bez svojej vysnívanej knižnice? Môžem sa priznať, že pohľad na svoje papierové stvorenia zbožňujem. Avšak tým, že sa zo mňa stal knižný bloger, prečítal som množstvo kníh a kapacity poličky každého z nás sa výrazne obmedzili. Preto aj ja patrím medzi takých, ktorí musia riešiť s každou novou knihou dilemu, kam ju strčiť. 

V tejto situácií mi ako na zavolanie prišiel mail z jednej firmy, MT-nábytku, ktorá sa mi ako jednému z aktívnych blogerov vrámci akcie Marec: mesiac knihy rozhodla venovať knižnicu podľa vlastného výberu. Pravdupovediac, keď som si prvýkrát prečítal túto správu (a verte, že následne ešte zopár desiatok krát, či správne rozumiem), ostal som nadšený. Z ponuky spomínaného MT nábytku mi do očí ihneď padol jeden kúsok - Knižnica Filip, ktorá je ako stvorená do mojej izby a živo si v nej viem predstaviť všetky moje papierové kamošky. Je veľká, róbustná a vo farbe dubu sonoma. Odolali by ste takejto krásavici? Ja určite nie! O to viac ma teší, že sa stane súčasťou mojej izby. Určite aj vďaka vám, mojim čitateľom, ktorí ste mi verní už skoro tretí rok. O chvíľu sa môžete tešiť aj na fotky "naplnených" poličiek a už teraz si viem predstaviť to tešenie sa z usporadúvania knižiek a všetky dilemy, ako ich čo najlepšie a najefektívnejšie usporiadať. 

Ešte raz by som sa chcel poďakovať MT nábytku za túto možnosť, pretože mi urobili nesmierne veľkú radosť. Určite si prelistujte stránku ich e-shopu, pretože okrem knižníc ponúkajú aj rozličný nábytok, skrine, izby, bytové doplnky a podobne. Dajte mi vedieť, či sa vám knižnica páči, poprípade či máte v tej svojej dostatok miesta. :-)

2 komentáre:

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.