štvrtok 13. marca 2014

Súťaž o Chamtivosť - vyhlásenie výhercu

Po celý minulý týždeň ste mali možnosť na mojom blogu súťažiť o Chamtivosť, prvú časť série Padlí anjeli od J.R.Ward. Okrem toho ste si mohli prečítať recenziu na pokračovanie - Žiadostlivosť, ktoré by ste už v týchto chvíľach mali nájsť v skoro každom kníhkupectve. Veľmi ma potešili vaše odkazy, mám chuť si ich niekam založiť a občas si ich opäť prečítať, pretože každá chvála a dodanie motivácie si veľmi vážim. Som rád, že ste sa súťaži potešili a zúčastnili sa v celkom slušnom počte - 41 čitateľov (vstupov). 

Neviem, či sa mi oplatí to ešte zdržovať, pretože si myslím, že aj tak každého zaujíma meno výhercu. Taaakže, súťaž vyhráva...

#11 Miruš

Výherkyni gratulujem a posielam e-mail s bližšími info. Ostatní nezúfajte, ak sa Miruš neozve, žrebujem druhého výhercu - alebo môžete šťastie skúsiť zas v ďalšej súťaži. Ďakujem všetkým za účasť a pekné odkazy. Vidíme sa! 

2 komentáre:

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.