streda 5. marca 2014

Týždeň s J.R.Wardovou: Súťaž o Chamtivosť

Ako som už v pondelok matne naznačil, po čase opäť prichádzam s malou súťažou :-). A keďže sa jedná o J.R.WARD, nasledujúcich niekoľko dní budete môcť na mojom blogu súťažiť o prvú časť jej série Padlí anjeli - Chamtivosť. Akurát som ponorený do druhého dielu Žiadostivosti a môžem vám povedať, že ak vás séria zaujala, máte sa na čo tešiť! Príbeh sa pekne zapletá a niektoré veci z prvej časti konečne začínajú dávať zmysel. Viac vám však poviem v pripravovanej recenzii. Ak si chcete prečítať môj názor na prvú časť, klikajte sem.

Ale späť k súťaži. Pravidlá sú jednoduché. Stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete o pár riadkov nižšie. Súťaží sa o reading copy tejto knihy, takže výherca nedostane klasickú knihu, ktorú nájdete v kníhkupectvách, ale trochu odlišné spracovanie - samozrejme, s rovnakým obsahom. Súťaž trvá od dnes - 5.marca a končí sa 11.marca, teda v deň, kedy sa do kníhkupectiev dostane spomínané pokračovanie - Žiadostivosť. Zapojiť sa môžu českí aj slovenskí čitatelia blogu, mladší ako 13 rokov so súhlasom rodiča. 

FORMULÁR

Všetkým držím palce a vidíme sa pri recenzií :-)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.