streda 30. apríla 2014

Aprílová mesačná chvastačka

Usporadúva Judit

Aprílko je za nami! Pre mňa to bol mesiac úžasných vecí. Najprv cestovná horúčka pred Anglickom, potom nezabudnuteľný výlet a nakoniec zavŕšenie celého mesiaca neskutočnou radosťou z novej knižnice, ktorá aj dnes stále vonia novotou. Ak radi pričuchávate ku knižkám, mali by ste sa preorientovať na novo kúpené poličky na knihy - zaručujem vám intenzívnejší zážitok. Ale späť z tranzu do reality.

Apríl však priniesol aj rozhodnutie, na ktoré sa odhodlávam už mesiace, no nikdy sa mi to nedarí. S nedostatkom času a nestíhačkami v škole mi ostáva stále menej a menej času na knihy. A keďže aj miesta nie je neobmedzene /ako ste už aj na fotkách knižnice, ktorá však čoskoro prejde malým zhustením poličiek, mohli vidieť/, trooošku sa obmedzím. Ale nebojte, skoro o nič neprídete. Len sa budem snažiť vmestiť do menšieho počtu prírastkov za mesiac - napríklad ako tomu bolo aj tento mesiac.

Ako prvá mi prišla knižka Počkám na tebe od J.Lynn. Je to taká príjemná oddychovka, no tematikou neprináša nič nové, čo by už nebolo povedané. Dokonca ju aj veľa čitateľov obviňuje, že kopíruje ostatné autorky. Ďalšou bola druhá časť Ptačího zpěvu - V podsvětí od Meagan Spoonerovej. Recenziu nájdete na tejto adrese. Treťou v poradí bol London Road, opäť plný dospeláckych scén a tvrdých....svalov. Čítajte tu! A poslednými sú knižky z vydavateľstva Fragment - Lov, ktorý ma ohúril na plnej čiare a Magická príťažlivosť, ktorú akurát finišujem. 

Aký ste mali mesiac vy? Pochváľte sa! Odo mňa je to nateraz všetko, vidíme sa v prehľade májových knižiek! :-)

7 komentárov:

 1. Super knihy. :)
  Počkám na tebe je úžasná kniha! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkné kousky!
  Já si brzo chystám na knihu V podsvětí a Osudová přitažlivost :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hádam sa ti bude páčiť :) V podsvětí bolo veľmi fajn:)

   Odstrániť
 3. Tiež som si povedala, že sa uskromním s novými knihami, najmä keď mám doma ešte veľa neprečítaných. Len aby mi to vydržalo. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Láka ma jedine London Road, ale ani to nie tak veľmi, aby som ju utekala hneď kupovať či požičať si. Každopádne, takto spolu vyzerajú tie knihy úžasne :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.