sobota 10. mája 2014

SÚŤAŽ o Beznádejnú od Colleen Hooverovej


Dávno sa u mňa nesúťažilo, no nie? Preto som si povedal, že vás trochu poteším a podelím sa s vami s knižkou, ktorá ma neskutočne prekvapila, dojala a vyvolala vo mne všetky možné pocity. Hovorím o Beznádejnej, ktorú by si mal každý z vás prečítať. Ja som sa rozhodol zaobstarať si české vydanie, v ktorom už o 5 dní vyjde aj druhý diel. Nie že by som bol nedočkavý (ehem.. aj keď predsa len som), ale oveľa viac ma zaujali české obálky. A Domčova vášeň pre paperbacky bez diskusie rozhodla, že musia skončiť v mojej knižnici. 

Trochu k pravidlám súťaže. Zúčastniť sa jej môže ktokoľvek zo SLOVENSKÝCH čitateľov v čase od dnes, 10.MÁJA do 31.MÁJA. Musí mať však viac než 13 ROKOV, mladší účastníci len so SÚHLASOM RODIČOV. Do súťaže sa zapojíte VYPLNENÍM FORMULÁRA, ktorý nájdete nižšie. Výherca bude vyhlásený 1.JÚNA, čiže na Deň detí. Čo štedrejšie som mohol vymyslieť? :-D

Nebudem viac kecať, všetko dôležité bolo povedané. V prípade otázok ma kontaktuje v komentároch. Ostáva mi už len zaželať vám veľa šťastia! A užite si slnečný deň :-) A keďže je máj - lásky čas, prajem vám, aby ste sa aj vy do Beznádejnej zamilovali - aspoň tak, ako sa to podarilo mne. 

4 komentáre:

 1. Juj takáto chrumkavá súťaž a ešte v tak krásny deň poteší :3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ehmm....k Nasledovaniu,mne tam píše ->Adresu DNS servera nie je možné rozpoznať. :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Myslíš vo formulári alebo vo Followeroch?
   Skús znovu načítať stránku. Alebo použi iný prehliadač.

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 21 rokov a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Knižné blogy (CZ&SK)

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.