sobota 12. júla 2014

Tri deti prežili havárie lietadiel. Náhoda alebo blížiaca sa apokalypsa? | Trojica (ukážka)

Celý svet šokuje správa, že v priebehu niekoľkých hodín sa na štyroch svetadieloch zrútili štyri lietadlá. Vyšetrovatelia musia čo najrýchlejšie odhaliť príčinu nešťastí, aby predišli panike. Vylúčia teroristický útok aj nepriaznivé poveternostné podmienky. Zdá sa, že katastrofy nespája nič okrem troch detí, ktoré sa našli živé na miestach dopadu. Novinári ich pomenujú Trojica

U detí sa prejavujú poruchy správania, pravdepodobne zapríčinené otrasným zážitkom a neutíchajúcim záujmom médií. Pozornosť verejnosti ešte väčšmi priťahuje fanatický kazateľ. Je skalopevne presvedčený, že deti sú traja zo štyroch zvestovateľov apokalypsy. Jeho znepokojivé vyhlásenia priťahujú húfy záujemcov o vstup do sekty pripravujúcej sa na koniec sveta. Deti z Trojice sa musia skrývať, ale čoraz zvláštnejším správaním zasievajú semienko pochybností o zázračnom prežití aj do duše svojich opatrovateľov.

Anotácia tohto príbehu určite zaujme nejedného z vás. Trojicu, ktorej autorkou je Sarah Lotzová, vydá vydavateľstvo Ikar už o necelé dva týždne a v kníhkupectvách ju nájdete od 22.júla. Knihu mám už za sebou a celkový nápad ma naozaj zaujal. Je pravdou, že kniha nie je pre každého a nie každý jej príde na chuť, no nadšenci mysterióznych príbehov by určite mali spozornieť. Myslím, že práve prvé stránky vám môžu napovedať, či sa do čítania pustiť alebo nie. Preto mám pre vás krátku ukážku - len tak, aby ste sa trochu namotali :-) 


3 komentáre:

  1. Vyzerá to skvele.. hlavne ten námet ma láka :).

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ty kokos... tak narýchlo som kukla na názov a rozmýšľam, o čom článok asi bude :D Ja že si sa dal na predpovedanie budúcnosti.
    A potom som si všimla tú časť s ukážkou :D
    V každom prípade, vyzerá to zaujímavo :D možno si to raz prečítam :D

    OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 21 rokov a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Knižné blogy (CZ&SK)

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.