utorok 30. septembra 2014

Kto sa stal výhercom Reťazca skazy?

Posledný týždeň na blogu po čase prebehla opäť súťaž - tentokrát o knižku Reťazec skazy, ktorá vyšla práve dnes v slovenskom preklade vo vydavateľstve Ikar. Ak sledujete môj blog, určite ste o knihe už počuli. Ak nie, prečítajte si moju recenziu. Ale späť k súťaži. Dokopy ste sa zapojili 122timi vstupmi a hoci by som rád odmenil každého, výherca môže byť len jeden. A kto sa ním stal? Súťaž vyhráva vstup č. 

#120 - Lenka Ďurčeková,

ktorú som pred malou chvíľou kontaktoval na mailovej adrese a verím, že skoro na výherný mail odpíše, aby som jej knižku mohol zaslať. Ostatní určite nezúfajte, možno sa šťastie nabudúce usmeje práve na vás. Reťazec skazy je podarená kniha a verím, že sa vám - ak sa rozhodnete prečítať si ju - bude páčiť. Síce to pravdepodobne nebude šálka kávy väčšiny z vás, no občas sa oplatí prečítať si aj niečo nové. Do čítania, kamoši! 

3 komentáre:

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 21 rokov a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Knižné blogy (CZ&SK)

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.