piatok 17. októbra 2014

CooBoo je s nami už 5 rokov!

Ešte teraz si spomínam na časy, kedy som len ticho slintal nad knižkami jedného českého vydavateľstva, ktoré prinášalo knihy pre dospievajúcich. Po čase však vyšla aj prvá knižka v slovenčine - a ak sa nemýlim, bolo to Delírium. Po nej sa prudko zvýšilo vydávanie diel v slovenčine, s týmto vydavateľstvom sme sa skamošili aj my Slováci a dodnes veľa z vás obľubuje knižky, ktoré vydávajú. Hovorím o mladučkej značke COOBOO, ktorá vznikla presne pred piatimi rokmi.
Popýšiť sa môže mnohými úspešnými dielami a patria medzi ne aj moje srdcovky - séria Loď mezi hvězdami, vynikajúca Selekcia, séria Legenda - Fenomén - Šampión od mladučkej Marie Lu, Můj život u sousedů, Nadpozemská a desiatky ďalších sérii, ktoré sa mi veľmi páčili. Ak sledujete môj blog, určite viete, že mám tieto knižky veľmi rád, v tomto vydavateľstve a spoločnosti Albatrosmedia, ktorá ho zastrešuje, navyše pracujú milí ľudia, s ktorými sa môžem kedykoľvek porozprávať (a naozaj o všetkom) a celkovo na mňa pôsobí CooBoo veľmi ľudsky. A aký má tento článok vlastne zmysel?  Pri príležitosti piatych narodenín je celý október v e-shope spoločnosti AlbatrosMedia zľava -25% na všetky CooBoo knižky. Na tejto adrese. :-)

Peňaženky mnohých z vás teda opäť pravdepodobne zažijú menší šok. Ale do kníh sa oplatí investovať vždy a všade! Čo sa týka mňa, z ich produkcie si najnovšie robím zálusk na Elusion, ktoré vyzerá naozaj dobre! Je to ďalšia dystopia a určite vám o nej poviem viac, keď sa ku knižke dostanem. Takisto ma zaujal aj príbeh Ako sa to všetko začalo, ktorý bude pravdepodobne ďalším emocionálnym žmýkačom, no myslím, že sa to oplatí risknúť. Len pripomeniem, že akcia trvá do konca mesiaca, teda 31.októbra. Navyše, ak nakúpite nad 20 eur, neplatíte poštovné. Stále váhate, či do toho ísť? :-D

Na záver by som chcel vydavateľstvu popriať veľa úspechov a šťastných čitateľov. A hlavne, veľa dobrých kníh, ktoré nám budú robiť radosť. Do čítania, kamoši! :-)

2 komentáre:

  1. CooBoo vydává samé úžasné knížky a vysává moji peněženku :D Ale jinak to nejde, ty knížky prostě musím mít :)

    OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.