pondelok 17. novembra 2014

Tretie narodeniny blogu My World of Books | súťaž

Presne pred troma rokmi som to vzdal s inou blogerskou stanicou a založil si účet na Bloggeri. Hoci som sa ešte približne týždeň nevedel v celom "systéme" zorientovať, časom som si zvykol a písanie ma začalo baviť. Blog sa zapáčil mnohým čitateľom, ktorí mi robili a stále robia neskutočnú radosť... veď len vďaka vám ma to stále neprestalo baviť. A ako plynul čas, oslavoval som prvé narodky, neskôr druhé a dnes, 17.novembra 2014 sa môžem popýšiť tretím výročím

Povedal by som, že vlastniť blog je ako starať sa o zvieratko. Nech vonku sneží, prší, musíte sa učiť alebo sa vám vôbec nechce... vždy sa oň musíte postarať - pretože čitatelia čakajú, s čím novým prídete. Je to zodpovednosť, no zároveň sranda a zábava. Čítanie kníh a písanie recenzii mi prirástlo k srdcu a naozaj si neviem predstaviť život bez tejto činnosti. Hoci mám čoraz menej voľného času, snažím sa všetko skĺbiť tak, aby ste sa každý mesiac dočkali článkov, ktoré vás zaujmú. Blog počas troch rokov prešiel mnohými zmenami - od dizajnových cez štruktúru recenzií, spoluprácami (novými, ale aj minulými) a rovnako ako blog, aj ja som sa menil. Knihy majú na človeka veľký vplyv a to, čo čítate, o vás veľa napovie. Keďže chcem, aby bol môj blog obľúbený a aby ste sa naň radi vracali, často vás vyzývam k spätnej väzbe, ktorú môžete vždy vyjadriť v komentároch. :-) Ak máte niečo na srdci, veľmi rád si vás vypočujem. 

A ako sa najlepšie odvďačiť verným čitateľom? Súťažou predsa! Zapojiť sa bude ľahké - podobne ako v minulosti, aj teraz bude stačiť vyplnenie formulára, ktorý je umiestnený na konci článku. Keďže tento blog navštevujú ako slovenskí, tak aj českí čitatelia, súťaž bude otvorená aj pre Čechov, aj pre Slovákov. A čo získa výherca? Bude si môcť vybrať knihu podľa vlastného výberu z produkcie ALBATROSMEDIA. Limit na knihu je 20 eur. Zapojiť sa môžete od dnes - 17.11. do 29.11.2014. Výherca bude vyhlásený na ďalší deň, teda 30.novembra.

a Rafflecopter giveaway
Chcel by som sa každému z vás poďakovať - za návštevy, komentáre alebo postrehy. Robíte mi radosť a aj vďaka vám ma baví blogovanie. V neposlednom rade by som chcel poďakovať jednotlivým vydavateľstvám a kníhkupectvám, ktoré podporujú môj blog a aj vďaka nim sa dostanem ku knihám, o ktorých vám môžem povedať viac. Taktiež ďakujem spoločnosti AlbatrosMedia, ktorá mi s radosťou poskytla cenu do súťaže. Na záver jedna rada: robte to, čo vás baví... a hlavne si užívajte život najviac, ako to len ide. :-) Držím palce v súťaži! 

10 komentárov:

 1. Gratulujem! :) Len bloguj ďalej a stále s rovnakou radosťou! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc gratuluji ! :) 3 roky, to už je něco :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To už sú 3 roky? :o :D gratulujem!Dúfam že ti ešte veľmi dlho vydrží! BTW.Ten nový vzhľad je dokonalý :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Gratulujem a želám blogu všetko najlepšie :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Všechno nejlepší nápodobně! Vypadá to, že 17. listopad je příznivý pro bloggery, kteří to blogování dlouho vydrží :))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Moc gratuluju! :) Tři roky už něco znamenají, tak ať tu ještě dlouho jsi a hodně štěstí do budoucna. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Gratulujem :) ! Bože ako to rýchlo letí :D !! Naozaj pekne si to napísal. Takto keď sa zamyslím nad tvojim prirovnaním blogu ku zvieratku.. je to pravda :D.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. gratuluji k výročí! :) a přeji mnoho úspěchů a čtenářů :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Gratulujem, blog musí mať za sebou veľa práce a úspechu. Len tak ďalej :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 21 rokov a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.