nedeľa 1. februára 2015

Súťaž o knihu Sotva dýcham (Rebecca Donovan)

Spomínate si na ošiaľ, ktorý spôsobila kniha Dôvod dýchať od mladej autorky Rebeccy Donovan? Niektorým sa páčila ako žiadna iná, iní ju zas zvozili pod čiernu zem. O pár dní vychádza jej pokračovanie - a ako už názov článku napovedá, o knižku si budete môcť na mojom blogu zasúťažiť. Najprv si však povedzme, o čom táto séria vlastne je...

Séria Dych rozpráva príbeh stredoškoláčky Emmy, ktorá žije so strýkom a tetou. Ľuďmi, ktorí by boli najradšej, keby vôbec nejestvovala. Ak by ste stretli Emmu na ulici, určite by ste netipovali, že žije v domácnosti, ktorú rozhodne nemôže nazvať domovom. Hoci patrí medzi najúspešnejších študentov, nikto z jej spolužiakov nevie, čo sa deje za dverami jej izby. No potom príde do triedy Evan, ktorý Emme ukáže, že dôvod dýchať naozaj existuje... Emma dostala šancu žiť a podarilo sa jej dostať sa z pekla, ktoré dennodenne zažívala so svojou tetou.

Každú noc ju však prenasledujú strašidelné sny a po čase strávenom v Sarinom dome sa rozhodne presťahovať sa k svojej matke. To, že ani život s vlastnou matkou Emme nedodá pocit šťastia a pokoja, ju trápi a ponára sa čoraz hlbšie do ponurých zákutí svojej duše. Modriny síce zmizli, ale jazvy sa nezahoja. Budú Evan a Sara stačiť na to, aby si Emma uvedomila, že aj ona si zaslúži ozajstný život? A v neposlednom rade, podarí sa jej vôbec niekedy spať pokojne, bez nočných môr? Sotva dýcham vychádza v slovenskom preklade už desiateho februára. Ale späť k súťaži...

Pravidlá súťaže o druhý diel trilógie Dych
V prvom rade by som chcel poďakovať vydavateľstvu Ikar, ktoré poskytlo knihu do súťaže. Tá bude otvorená od dnes, 1.februára do 10.februára, kedy je plánované vydanie knihy Sotva dýcham. Výherca bude vyhlásený o deň neskôr, teda 11.februára. Do súťaže sa môže zapojiť každý čitateľ zo SLOVENSKEJ republiky vyplnením formulára, ktorý nájdete nižšie. Pravidlá sú jednoduché - nie je preto dôvod ďalej váhať, či sa do súťaže zapojiť.

a Rafflecopter giveaway Na záver by som chcel každému popriať veľa šťastia. Pripájam tiež link na recenziu prvej knihy, ktorá bola o niečo slabšia, no určite stojí za prečítanie. V priebehu týždňa sa určite budete môcť o sérii dozvedieť viac - treba len pozorne sledovať blog. Do čítania, kamoši!

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 21 rokov a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.