streda 11. februára 2015

Vyhlásenie výhercu | súťaž o Sotva dýcham

Keďže mám dnes za sebou pomerne vyčerpávajúci deň (celodennú prednášku o Európskej únii spoločne so simuláciou rokovania Rady EÚ, na ktorom som nečakane stretol aj Naty Chudú) a teraz na mňa ešte čaká zopár strán učenia, nebudem tieto úvodné reči dlho zdržovať... Posledný týždeň bol na mojom blogu venovaný propagácii série od Rebeccy Donovan - Dych. Okrem rozhovoru, ktorý ste si mohli včera prečítať na mojom blogu, dovčera prebiehala aj súťaž o druhý diel - Sotva dýcham. Chcel by som sa poďakovať každému, kto sa tejto súťaže zúčastnil a taktiež aj vydavateľstvu Ikar, ktoré poskytlo knihu do súťaže. Myslím, že zdržovať je v tomto prípade zbytočné - a preto by som chcel zagratulovať Andrei Melagovej (s číslom 2), ktorá sa stala výherkyňou spomínanej knižky. Andreu som kontaktoval na e-maili, takže dúfam, že čoskoro dostanem odpoveď. Ostatní však určite nezúfajte - už o chvíľu si budete môcť na blogu prečítať recenziu, ktorá vám možno poradí, či sa do knižky pustiť alebo nie. To je odo mňa na dnes všetko. Pekný zvyšok večera! :-)

4 komentáre:

 1. Tiež som ani nepomyslela, že by som vás mohla stretnúť :D a ani by som si vás možno nevšimla keby sa mi neprihovoríte :D lebo ja som v tomto fakt slepá :D ale aj tak som rada, že sme sa spoznali aj osobne :) :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. my sme ťa zbadali na tom zozname a potom ťa už Veja identifikovala :D A páčilo sa ti tam? Podľa mňa to bolo veľmi dlhé... ale poučné. :)

   Odstrániť
  2. Podľa mňa to bolo z väčšej časti nudné :D ale to zasadanie parlamentu no to bolo fakt vtipné :D ja som sa nasmiala na tej výmene názorov :D

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.