štvrtok 26. marca 2015

Mesačná chvastačka za marec

Hoci som pred chvíľou napísal názov článku, ktorý pozostával zo slov mesačná chvastačka, vôbec si nie som vedomý toho, že sa marec už končí. A už vôbec nie na blogu, kde ste mali možnosť nájsť len malý počet príspevkov, kvôli čomu sa cítim previnilo. Avšak všetko sa v nasledujúcich dňoch zmení a ja sa pokúsim dobehnúť zamaškané. Vítam vás pri mesačnej chvastačke za marec :-).
Síce do mojej knižnice tento mesiac pribudlo až deväť kúskov (z toho šesť z Ocenení blogerov a ďalšie dve ešte netrpezlivo očakávam zo Slovartu), prečítal som naozaj málo. Príčinou bolo písomkové obdobie, ale najmä množstvo koncertov (súťaž v Budmericiach, premiéra muzikálu Alica v krajine zázrakov, koncert ku dňu učiteľov... som jednoducho vyťažený :-D) a všetko sa podpísalo na tom, že som knihy musel odložiť na druhú koľaj. Bohužiaľ, nedá sa všetko stíhať naraz - hoci by som veľmi chcel. Čo sa mi však podarilo splniť, boli recenzie na Zaľúbenú hypnotizérku Sempre. Prečítajte si ich :-). 

Už zajtra sa môžete tešiť na názor na Solitaire, s ktorým som trávil posledný týždeň. A do konca mesiaca si určite budete môcť prečítať aj recenziu na Zbohom, nevinnosť, ktorej sa venujem práve teraz. Avšak späť k marcovým prírastkom. Na poličke mi od marca svieti aj pokračovanie Selekcie - Elita, taktiež aj Tlukot mého srdca. Obe pochádzajú z vydavateľstva CooBoo. Ako som už spomínal, dostalo sa ku mne aj šesť knižiek z Ocenení blogerov. Všetky môžete vidieť na fotografiách. Niektoré sú mimo môjho žánra, takže určite nimi spravím radosť mame a tete. Verím, že sa im budú páčiť.  

Z tej oficiálnej - knižnej - časti je to na tento mesiac všetko. Určite sa však chcem vyjadriť aj k ostatným veciam, ktoré sa za tento mesiac udiali. Za tú najväčšiu považujem anketu Zmeň aj ty blog My World of Books. Hoci niektorí tvrdia, že bloger píše najmä pre seba (s čím určite súhlasím), nedá mi písať len tak bezhlavo - a chcem, aby ste boli s tým, čo čítate, spokojní. Práve preto ma veľmi zaujímal váš názor. Už o pár dní si budete môcť prečítať vyhodnotenie a azda sa zo svojich chýb poučím. Pretože pri niečom takomto neexistuje nič lepšie než spätná väzba. A čo ďalšie mám nové? Som múdrejší o desiatky strán, ktoré som tlačil do hlavy každé popoludnie - a pravdepodobne som ich aj zabudol. Avšak tak to býva :-) Teším sa na apríl a množstvo skvelých kníh, ktoré pre nás vydavateľstvá pripravujú. Na mňa však čaká ešte kopa marcových, ktoré mi budú spríjemňovať nasledujúce dni. A aký bol tento mesiac pre vás? Čo pribudlo do vašej zbierky? Rád si prečítam vaše komentáre...

7 komentárov:

 1. Nečetla jsem ani jednu! :o Jak je to možné? Krásná hromádka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tlukot mého srdce bych si moc ráda přečetla,snad budu mít v brzké době tu příležitost. Právě čtu Selekci a příběh se prozatím pěkně rozvíjí, třeba si i přečtu další díly :) Rozhodně jsou to ale všechno krásné přírůstky :)
  http://milujemekihy.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja sa veľmi teším na Tlukot, ale takisto aj Elekciu. Zbohom, nevinnosť bola veľmi dobré čítanie :)

   Odstrániť
 3. Pekné prírastky do knižnice, zaujali ma Krimi poviedky :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne knihy! :3 Ja si v najbližšej dobe chcem kúpiť Elitu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Are you not playing Solitaire on your phone? Download Solitaire NOW (Built for Android & iOS)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 21 rokov a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Knižné blogy (CZ&SK)

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.