piatok 13. marca 2015

Zmeň aj ty blog My World of Books!

Keďže je to už nejaký ten rok, čo sa blogovaniu venujem, často rozmýšľam nad tým, čo by som mal na svojom blogu zmeniť. Na čom zapracovať, či zmeniť štýl jednotlivých recenzií, publikovať častejšie alebo naopak ľudí neotravovať nepodstatnými informáciami. A keďže chcem, aby ste sa na blog My World of Books vracali radi aj naďalej, aby bol presne taký, ako si prajete, rozhodol som sa podstúpiť jeden krok. Dať vám možnosť vyjadriť sa - a stáť pri renovácii (možno) vašej (ne)obľúbenej stránky. Pretože neexistuje nič lepšie než spätná väzba

Dostal som nápad zostaviť malú anketu o tom, čo sa vám páči a čo nie, keďže chcem vedieť, akým smerom by som sa mal uberať. Síce niektorí vravia, že bloger píše iba pre seba (s čím sčasti určite súhlasím), snažím sa, aby blog nerobil radosť iba mne - ale hlavne vám. Preto by som vás chcel poprosiť o vyplnenie dotazníka, ktorý nájdete nižšie. A aby to nebolo iba nezištne, na konci vyžrebujem jedného čitateľa, ktorý získa prekvapenie! :-) Na záver by som chcel ešte dodať, že v nasledujúcich dňoch ma čaká veľké množstvo udalostí - premiéra muzikálu, spevácka súťaž, kopec povinností v škole, takže posledné dni neviem, kde mi hlava stojí. Avšak budúci týždeň sa (hádam) opäť vrátim späť a vy si budete opäť môcť prečítať nové články na blogu. Do čítania, kamoši! :)

ANKETA: ZMEŇ AJ TY BLOG MY WORLD OF BOOKS

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.