piatok 29. mája 2015

Mesačná chvastačla za MÁJ

Už o pár dní privítame posledný mesiac školského roka, a preto prichádza čas na pravidelnú Mesačnú chvastačku, ktorej autorkou je Judit. Máj bol na knihy podobne chudobný ako aj apríl - a množstvo písomiek v škole znamenalo len minimum voľného času, ktorý som venoval knihám. Nasledujúce 2 týždne budú ešte náročnejšie, takže dúfam, že všetko zvládnem :-).

Tento mesiac ste si mohli na blogu všimnúť väčšie množstvo príspevkov venovaných Železnej skúške, ktorá bola jednou z troch kníh, ktorým som sa v máji venoval. Príjemne ma prekvapila a určite si prečítam aj jej pokračovanie. Recenziu si môžete prečítať na tejto adrese. Druhou v poradí bol Šok z pádu, nad ktorým som dlho uvažoval. Chcel som si prečítať niečo nekonvenčné a neokukané a hoci kniha nebola taká, akú som očakával, určite by ste si mali prečítať moju recenziu, v ktorej sa dozviete viac. Ako posledná do mojej knižnice pribudla Prvá láska, o ktorej som predtým nepočul. Zaujalo ma však, že jej autorom je muž. Viac sa ale dozviete v pripravovanej recenzii :-). 

V júni očakávam množstvo skvelých kníh a okrem spomínaných testov v škole na mňa čaká aj zopár vystúpení (či už na svadbe, na zámku alebo s muzikálom Alica v krajine zázrakov). Napríklad dnes sme spolu s absolventkami spevu odohrali recitál v ZUŠ Handlová. Komu prídem zahrať a zaspievať priamo do obývačky? Hlásiť sa môžete v komentoch :D. Pravdupovediac, už sa teším na letné prázdniny a aspoň na chvíľu voľna. V posledných mesiacoch toho bolo na mňa až príliš a pomaly ale isto začínam cítiť, že by mi bodla pauza od všetkého. Našťastie budú kritické iba nasledujúce dva týždne a potom hor sa na trojmesačný oddych :-). Síce sa to nezdá, čas plynie neskutočne rýchlo a popri škole a všetkých aktivitách si ani neuvedomujem, že čochvíľa bude predo mnou maturita, vysoká a úplne iný život. Dúfam, že dovtedy stihnem ešte všetko, čo mám v pláne. A ako vyzeral máj u vás? Teším sa na vaše komenty! 

4 komentáre:

 1. S tou školou máš úplnú pravdu. Ani mne v poslednej dobe nedala dýchať, ale tak dúfam, že po nasledujúcom týždni už bude zase fajn. :) Ja som v máji prečítala len tri knihy, z toho dve z povinného čítania - Zmierenie a Marína - a potom Nebo nie je výmysel.
  Inak na tej fotke si strašne sexy. :D Fešák, vie hrať na gitare a ešte aj spievať. :) Môžeš prísť do našej obývačky. :D Pekný víkend ti želám :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Heaven is for real som videl, bol to veľmi zaujímavý film :))
   A prečo nie, spravím si výlet aspoň :D Aj tebe krásny víkend :)) a ďakujem!

   Odstrániť
 2. Až sa hanbím, že ty máš len 2 knihy a ja až 23. Som chorá! :D
  A áno pristane ti to, a zaspievať do obývačky mi môžeš. Ale ja som prísna a kritická, takže čisto, v rytme a poriadne nacvičiť! :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To už dávno vieme, Kikuša :D Ale keď ťa to baví, prečo nie :)
   :D Tebe netreba do obývačky, ty ma počúvaš stále :D :))))

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.