pondelok 18. mája 2015

Súťaž o Železnú skúšku | vyhlásenie výhercu

V pondelok som na blogu otvoril súťaž o prvú časť série Magistérium - Železnú skúšku, ktorá len prednedávnom vyšla vo vydavateľstve YOLi (ktorému sa zároveň chcem poďakovať za poskytnutie výtlačku do súťaže). Príbeh o dvanásťročnom chlapcovi, ktorý sa stane súčasťou čarodejníckej školy, si už o chvíľu bude môcť prečítať jeden z vás. Kto ním bude? Predtým, ako prezradím meno toho šťastného, chcem poďakovať každému, kto sa do súťaže zapojil, všetkým tým, ktorí komentujú blog, zdieľajú príspevky a pomáhajú mi tým pádom napredovať v tom, čo robím. V posledných dňoch blog dosiahol hranicu 400 nasledovateľov, takže o malú chvíľu sa budem opäť snažiť spraviť nejakú súťaž. Ale späť k tomu, o čom je vlastne tento článok. Spomínaným výhercom sa stáva... 
...................................................................................
Kristín (ksims7***@gmail.com)
...................................................................................
Výherkyni gratulujem a o chvíľu posielam výherný e-mail. Ešte raz ďakujem všetkým zúčastneným a hádam sa usmeje v ďalšej súťaži šťastie aj na vás! Do čítania, kamoši. :)

1 komentár:

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.