štvrtok 30. júla 2015

Mesačná chvastačka za JÚL

Prvý prázdninový mesiac bol bohatý na vynikajúce knihy v slovenskom či českom preklade. Čo sa týka mňa, konečne som si prečítal knihy, na ktoré som sa dlho tešil - medzi nimi napríklad novela k sérii Krásna katastrofaale aj finále Labyrintu. Ale poďme pekne po poriadku... Mesačná chvastačka, ktorú usporadúva Judit, za mesiac júl sa môže začať! :-)

Ako prvá do mojej knižnice pribudla Nádherná svadba, ktorú môžete nájsť zrecenzovanú na tejto adrese. Hneď za ňou nasledovala Vražedná léčba. James Dashner opäť napísal vynikajúce dielo a o to viac sa teším, že tieto knihy vyjdu čoskoro aj v slovenčine. Treťou bolo dielo Všem klukům, které jsem milovala z vydavateľstva CooBoo. Knižku práve čítam a o chvíľu môžete očakávať recenziu. Ako posledný ma potešil reading copy výtlačok knihy Bozk, na ktorý sa veľmi teším. Reakcie čitateľov na tento príbeh sú rozporuplné, ale verím, že sa mi kniha zapáči. :-) 


To je z mojich júlových prírastkov všetko. Už teraz sa teším na knihy, ktoré vyjdu v auguste - a nebude ich málo. Na záver by som vám chce pripomenúť, že máte posledných pár hodín na to, aby ste sa zúčastnili mojej súťaže. Cena je lákavá, tak určite nepremeškajte svoju šancu vyhrať. :-)

7 komentárov:

 1. Všem klukům které sem milovala, bych si chtěla taky pořídit :3 Sice se k tomu nedostanu dřív než v září, ale dostanu ^^ a už se na tu knížku moc těším!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som zatiaľ očakával trooošku viac, uvidíme, ako na tom bude druhá polovica :)

   Odstrániť
 2. Sú to skutočne krásne prírastky, najviac ma zaujala kniha After, ale aj ďalšie knihy vyzerajú dobre :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pěkné knížky :) Nejvíc ti závidím Vražednou léčbu, kterou si snad co nejdřív koupím :) Už se nemůžu totiž dočkat jak to dopadne...
  http://thereviewsforbooks.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Teš sa, mne sa kniha veľmi páčila :)) Aj keď ten záver... veď uvidíš :)

   Odstrániť
 4. Moc pěkné přírůstky :) Už se nemůžu dočkat, až se konečně dokopu k dočtení Labyrintu! Ještě nemám přečtený ani ten druhý díl. A Všem klukům, které jsem milovala - kolem toho je teď také pěkný poprask! :) Už nad pořízením tohoto díla také začínám přemýšlet. Těším se na Tvou recenzi!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne sa druhý diel Labyrintu páčil o trochu menej, ale možno ťa zaujme :)
   jej, ďakujem :3 :))

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.