štvrtok 23. júla 2015

Vyhraj knihu podľa vlastného výberu! | Letná súťaž s AlbatrosMedia

Leto pre mnohých z nás znamená príležitosť nájsť si čas na knihy, ku ktorým sme sa počas zvyšných mesiacov nedostali. No čo v prípade, keď sa všetky zásoby minú? Potom je ten správny čas si o jednu zasúťažiť! A keďže súťaží nikdy nie je dosť, o chvíľu budete môcť jednu knihu vyhrať aj na mojom blogu. A dokonca podľa vlastného výberu! Ponuka je to lákavá, takže určite nepremeškajte svoju šancu. :-) Knihu do súťaže venovala spoločnosť AlbatrosMedia, za čo im chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať.

A o čo vlastne pôjde? Pravidlá sú jednoduché - stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete pripojený nižšie. Súťaž je otvorená pre českých aj slovenských čitateľov blogu a trvá v dňoch od 23. do 30. júla 2015. Výherca, ktorý si bude môcť vybrať knihu podľa vlastného výberu z e-shopu www.albatrosmedia.sk s bežnou cenou do 30€, bude následne vyhlásený na blogu o deň neskôr, 31.júla. Na záver mi ostáva len popriať vám veľa šťastia, a najmä: užívajte si slnečné dni v spoločnosti dobrých kníh. :-)

a Rafflecopter giveaway

6 komentárov:

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.