utorok 18. augusta 2015

Vyhlásenie výhercu | súťaž o knihu After: Bozk

Práve dnes vyšla v slovenskom preklade kniha After: Bozk, o ktorú ste mohli dovčera súťažiť na mojom blogu. Spomínaná kniha sa stala senzáciou internetu ešte pred samotným vydaním a za seba môžem povedať, že dostala aj mňa. Málokrát sa mi stáva, že kvôli príbehu ostanem ponocovať, avšak Bozku sa to podarilo. Keďže nechcem vyhlásenie výhercu zbytočne naťahovať, preskočím všetky zbytočné reči. Ešte predtým chcem poďakovať vydavateľstvu Ikar, ktoré jednak vydáva túto sériu, a takisto aj poskytlo výtlačok pre výhercu. Tým sa stáva...
Lucinka P.
... ktorej k výhre srdečne gratulujem.  Prečítal som si všetky vaše komentáre a názory na fanfiction. Predtým, ako som sa ku knihe dostal, netušil som, že ide o fanfiction. No ktovie, možno sa v tomto žánri začnem viac orientovať a objavím tak množstvo ďalších skvelých kníh. :-) Tí z vás, ktorí si navyše prečítajú After: Bozk, majú šancu vyhrať lístky na Imagine Dragons. Nie je to lákavá ponuka? Viac info na tejto adrese. Moju recenziu si môžete prečítať TU.

3 komentáre:

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.