utorok 27. októbra 2015

Mesačná chvastačka za OKTÓBER

Blíži sa koniec ďalšieho mesiaca, a preto je čas na pravidelnú Mesačnú chvastačku, ktorú usporadúva Judit. Tento mesiac (alebo skôr posledný týždeň) bol u mňa na knihy naozaj bohatý. Konečne som sa dostal ku knižným klenotom, akými sú Zakázaná láska, Dám ti aj slnko, záver knižnej trilógie Selekcia či Všetky skvelé miesta. Ale pekne po poradí... 

Ako prvá do mojej knižnice pribudla kniha Všetky skvelé miesta, ktorú v slovenčine vydalo YOLi. V mnohom, najmä v štylistike autorky, sa mi román podobá na diela Johna Greena či Rainbow Rowellovej, avšak v čítaní som sa zatiaľ dostal len do polovice, takže sa teším, čím ma ešte prekvapí. Ďalšími v poradí bolo Líbali jsme se a záverečná časť Selekcie - Prvá. Na tieto knihy som sa tešil už od leta, takže dúfam, že sa ku ním čo najskôr dostanem. V poslednom balíčku, ktorý ku mne tento mesiac dorazil, som si našiel spomínanú Zakázanú láska a Dám ti aj slnko. Keďže som bol nedočkavý, Zakázanú lásku už mám za sebou. A môžem vám povedať, to veru bolo! :-) Tešil som sa právom a už čoskoro vám poviem viac v recenzii. Verím, že Dám ti aj slnko bude rovnako dobré. Alebo nebodaj ešte lepšie?!

Čo sa týka októbra, bol u mňa v znamení príprav na stužkovú, ktorá sa už nezadržateľne blíži. Nejedno popoludnie som taktiež strávil nad knihami, avšak myslím si, že to bude už len horšie a náročnejšie. Ale nejdem vešať hlavu, maturita je len jednou z prekážok, ktorú musíme vo svojom živote prekonať. Okrem toho sa u mňa nič zásadné nezmenilo. Budúci mesiac však blog oslavuje svoje štvrté narodeniny, takže určite sa môžete tešiť na súťaž. Je neuveriteľné, ako ten čas plynie a v tom období by som si určite nepomyslel, ako ďaleko to s blogom dotiahnem a že ma bude písanie o knihách aj po štyroch rokoch stále baviť. Zásluhu na tom máte aj vy, avšak o tom potom... Pekný zvyšok októbra! :-) 

6 komentárov:

 1. Naozaj pekné kúsky :). Ja práve idem začať čítať Všetky skvelé miesta a som na ne veľmi zvedavá. Hneď na to sa idem pustiť do Zakázanej lásky a po tých pozitívnych ohlasoch sa na ňu veľmi teším :). Och bože štyri roky?! Ten čas naozaj letí :)!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc ti zavidim Dam ti aj slnko. U nas to bude az v breznu:(. Premyslim, zda si to nekoupim ve slovenstine. Prvni uz mam prectenou a Libali jsme se prave ctu;). Vsechny male zazraky take mam a tusim krasny pribeh:). Tesim se na recenzi Dam ti aj slnko.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Slnko ma čaká doma, veľmi sa naň teším. Forbidden bolo dokonalé. Prvá skvelá. A Miesta a Líbali jsme se, tak dúfam, že k tým sa čo najskôr dostanem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Už štyri roky? :O Môj bude v novembri tri. Ako to letí! :) Každopádne gratulujem s skvelému číslu :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.