sobota 30. januára 2016

Mesačná chvastačka za január

Máme za sebou ďalší mesiac, pre mnohých v znamení zaokrúhľovania známok a polročného vysvedčenia. Aj z toho dôvodu, ale najmä pre moju lenivosť (pretože čím máme viac voľna a čím ďalej učitelia štrajkujú, tým viac sa mi nechce nič robiť) na blogu pribudlo naozaj minimum článkov. Knihám som však aj napriek tomu nedal úplné zbohom. Vitajte teda pri Mesačnej chvastačke, ktorú usporadúva Judit.

Tento mesiac do mojej knižnice pribudli dve knihy plus jednu som si prečítal v čítačke. V papierovej podobe to bola Rudá královná, ktorú práve čítam, a Klamári, ktorú som získal výmenou od knihomoľky, kamošky a skvelej blogerky Kiky. V elektronickej podobe sa ku mne dostala kniha Posledný policajt, na ktorú si už na blogu môžete prečítať recenziu. Pred pár dňami som vám v súvislosti s touto knihou spomínal aj akési prekvapenie, ktoré na vás čaká. Mal to byť rozhovor s autorom tejto knihy Benom H. Wintersom a dúfam, že si tento rozhovor už o pár dní budete môcť na blogu prečítať. Autor mi totiž prisľúbil, že moje otázky zodpovie. :-) 

Ako som už spomínal, január pre mňa nebol kvôli štrajku a iným voľnám v škole až taký náročný než som pôvodne čakal. Vlastne celý štvrtý ročník sa zatiaľ vyvíja veľmi dobre, a preto dúfam, že to tak pôjde aj ďalej. Už o pár dní si budem totiž posielať prihlášky na vysoké školy a každým dňom si viac priať, aby ma vzali na tú vytúženú. :-) Okrem toho je tu už čo nevidieť február a ja už definitívne nebudem násťročný... Trochu ma to desí, avšak život ide ďalej. Síce sa budem cítiť ako starý pes, nič s tým nespravím. Niektorí aj tak hovoria, že vek je iba číslo. Avšak už kecám hlúposti, takže by som mal prestať... Pekný zvyšok dňa, knihomoli! :-) 

4 komentáre:

 1. Držím palce ať vyjde vytoužená VŠ :) Prý starý pes, v tom případě patřím do starého železa :D Jinak pěkné přírůstky do knihovny :)
  http://fiamorisrunning.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Šprte..:D, když ty jsi starej pes, co jsem já? Mrtvej pes. Mimochodem, obě knihy mám taky. Měl bys v těch nákupech přitlačit:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hahaha, dnes som si kúpil tričko za dve eurá. No nekúp to! :D

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.