štvrtok 31. marca 2016

Mesačná chvastačka za marec

Marec bol pre mňa v znamení písomných maturít. Práve kvôli nim, učeniu, vystúpeniam a skúškam s orchestrom mi na čítanie ostalo menej času než v predošlých mesiacoch. Som ale veľmi rád, že mám písomné testy za sebou a s predbežnými výsledkami som zatiaľ celkom spokojný. Vitajte pri, trochu skromnejšej, Mesačnej chvastačke, ktorú usporadúva Judit
Tento mesiac do mojej knižnice v papierovej podobe pribudli dve knihy. Prvou z nich bol príbeh Všichni jsme hleděli vzhůru, ktorý som len nedávno recenzoval na blogu. Kniha bola príjemnou oddychovkou a hoci som očakával trochu viac, som rád, že som si ju prečítal. Na internete však môžete natrafiť na rôzne hodnotenia, takže nie je vylúčené, že vás zaujme viac než mňa. Druhý v poradí bol Grey, ktorý pochádza z pera jednej z najdiskutovanejších autoriek súčasnosti - E L James. Knihu práve čítam a už čoskoro sa budete môcť tešiť na recenziu. :-) Čo sa týka kníh v elektronickej podobe, do čítačky mi pribudlo dielo Nevypovedané, ktoré ma veľmi príjemne prekvapilo. Tí, ktorí čítali moju recenziu, určite vedia, že táto kniha stojí za to. 

To je z mojich prírastkov všetko. Ktoré knihy pribudli vám? Rád si prečítam vaše komentáre. :-)

3 komentáre:

 1. Nevím, jestli si Grey budu pořizovat, ale určitě bych si jej chtěla přečíst, protože na tuhle knihu slyším docela chválu, tak snad v knihovně se mi někdy poštěstí:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Bane-a by som si veľmi rada prečítala, ako postavu ho zbožňujem :P
  Grey-a som dostala včera ako výmenu, niežeby som po knihe veľmi túžila, lebo táto séria má pre mňa viac negatív ako pozitív :D ale už dávno som si hovorila, že raz si to prečítam, proste zvedavosť nepustí :D ale teraz nemám toľko času na ňu. raz ... :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jaaj, tá poznámka o Bane chronicles mala byť k ďalšiemu článku :D nejak sa im to zle prekliklo :D

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Vitajte na mojom blogu. Volám sa Dominik Petriska, mám 23 rokov a žijem v Bratislave. Na to, aby ste ma lepšie spoznali, vám postačí začítať sa do mojich článkov... alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.