Preskočiť na hlavný obsah

Veľký výpredaj kníh s kníhkupectvom Literama.sk

Vždy, keď objavím výpredaj knižiek, odradí ma, že poštovné je v porovnaní s knižkou ešte drahšie (najmä ak ide o jedno až dvoj-eurové knižky). Vtedy mi je akosi ľúto nákup odoslať a vždy šancu prepásnem. No dnes som objavil jeden, o ktorom sa chcem podeliť aj s vami. 

Organizuje ho internetové kníhkupectvo Literama a ak nakúpite do určitej výšky (tentokrát je to síce 19€), poštovné dostanete grátis (v tom prípade do objednávky zadajte zľavový kód C5BY9) Pre našich Prievidžanov je to však výhodnejšie, pretože Literama sa nachádza v centre mesta a pri osobnom odbere poštovné neplatíte :))

Ako môžete vidieť aj na obrázku, ceny sa pohybujú od štyroch po sedem eur a aspoň mňa určite zaujala knižka Ty proti mne a Nočný cirkus - obe za 4 eurá. 

Okrem vyobrazených môžete na tomto linku nájsť už spomínaný Nočný cirkus, Ihrisko, Americký derviš, celú sériu Vlci z Mercy Falls a veeeľa ďalších. Som si vedomý, že som vám o spomínaných tituloch už niekoľkokrát vravel, keď sa ocitli v iných výpredajoch, no možno sú tu aj takí (presne ako ja), ktorí príliš dlho váhali a výpredaje prepásli. Preto určite dlho neváhajte. Navyše, ak ste v tomto kníhkupectve nakupujete pravidelne, môžete zbierať vernostné body a ušetriť si ešte viac peňazí. Hor sa do výpredaja! :)

Komentáre

 1. Takže si tie dve knihy ideš kúpiť? :)

  Áno, vždy poštovné a balné prevyšuje cenu zľavy, no ja si kupujem viac titulov alebo dám vedieť známym a rodine, že objednávam, takže sa to hneď vykompenzuje. Nabudúce, keď sa ti nejaké knihy budú páčiť, daj vedieť kamarátom a objednajte si to na jednu objednávku :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite by som chcel Nočný cirkus, a o tej druhej ešte uvažujem, že či objednať aj tú.
   :) Aj to je dobrý nápad, ale - pravdupovediac - nemám v okolí toľko kamarátov knihomoľov, no niekedy to určite skúsim :)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Aký je váš názor na fanfiction? | súťaž o knihu Bozk

V posledných týždňoch sa na knižných blogoch a sociálnych sieťach spomínala kniha After: Bozk viac než často. Fanficion na populárnu hudobnú skupinu One Direction , ktorá spôsobila šialenstvo po celom svete, totiž už o malú chvíľu vyjde aj v slovenčine . Napriek tomu, že má spomínaná hudobná skupina množstvo odporcov, čitatelia si knihu After: Bozk doslova zamilovali . A keďže som bol jedným z tých, ktorí si mali možnosť prečítať knihu s malým predstihom, za seba môžem povedať, že ma príjemne prekvapila .  Hoci malo After  skoro šesťsto strán a viaceré pasáže sa v ňom niekoľkokrát opakovali, aj tak ma čítanie tejto knihy bavilo a nevedel som sa od nej odtrhnúť. Anna Toddová píše naozaj pútavo a musím sa priznať, že som je to celé zhltol aj s navijakom . Do príbehu vniesla realistickú atmosféru a ja som jej uveril každé slovo. Súhlasím, hrdinovia sa neraz správali hlúpo a nerozvážne, avšak takí mladí ľudia sú. Majú chyby, a rovnako ani táto kniha nie je dokonalá , ale určit

Keď v rukách držíte bohatstvo | Harry Potter fotočlánok

Pred pár dňami som vás informoval o tom, ako vydavateľstvo Ikar plánuje tretie vydanie Harryho Pottera - tentokrát v brožovanej väzbe s novými obálkami . Knihy uzreli svetlo sveta pred necelým týždňom a ja som sa postaral o to, aby som sa stal majiteľom prvých dvoch častí čo najskôr. Práve preto už dnes zdobia moju knižnicu a vždy keď okolo nej prechádzam, nemôžem sa vynadívať na ich obálky . Darmo, táto edícia sa grafikom naozaj podarila a zaujímavo vyzerá aj slovenské vydanie . Síce by som v takúto neskorú hodinu nemal, pripravil som pre vás obálkovú slintačku. Tak teda, dobrú chuť ! :-)           Určite väčšinu z vás poteší, že knihy sú pomerne kvalitné paperbacky , ktoré sa pri čítaní nelámu (pevne dúfam, že bude ich kvalita rovnaká aj pri štvrtej a piatej časti). Už teraz sa teším, kedy si na tieto knihy nájdem časť a budem mať možnosť si ich opäť prečítať - a tým pádom prežiť celé dobrodružstvo ešte raz. Kto sa ku mne pridá? :-) Leto je dosť dlhé, takže

Keď si knihomoľ volí svoju budúcnosť

Veľmi dobre si spomínam na svoj prvý deň v škôlke . Na to, keď som uplakaný vychádzal z tej hrôzostrašnej budovy , v ktorej na mňa pani učiteľka kričala, aby som neplakal. A taktiež aj na to, ako som sa bál, no môj strach bol úplne zbytočný. Akoby to bolo pred mesiacom, keď som prvýkrát vstúpil do triedy a našiel si na lavici knižku, na ktorej názov si už nespomínam. Akoby všetky tie roky driny ubehli ako voda - a dnes stojím pred veľkým rozhodnutím . Čím budem v budúcnosti? Avšak taký je život - dennodenne sa musíme rozhodovať o svojom nasledujúcom kroku , o tom, či najprv vynesieme smeti, ktoré už doslova kričia "Vynes ma!" alebo ostaneme ešte chvíľu ležať pred obľúbeným seriálom . Celý život je o rozhodnutiach, no voľba vysokej školy a svojej budúcnosti niečím tak ľahkým určite nie je. A keďže nechcem, aby bol tento blog iba o recenziách a ukážkach z kníh, rozhodol som sa porozprávať vám niečo z môjho skutočného života . Možno si poviete - čo bláznim, veď som le