štvrtok 17. novembra 2011

Exkluzívna ukážka novinky zo Slovartu: Hra – Údolie


Už onedlho sa na pulty našich kníhkupectiev dostane ďalšia z tohtoročných noviniek vydavateľstva Slovart. 7.decembra na Slovensko prichádza prvá časť hororovej série Hra.

Je tmavé... Leží uprostred pustatiny... A skrýva strašné tajomstvo... Noví študenti Grace College oslavujú príchod do školy zoznamovacím večierkom. No čoskoro si Julia s kamarátmi uvedomia, že v údolí uprostred kanadských hôr sa dejú čudné veci. Prečo je v okolí školy toľko tabuliek so zákazmi? A prečo sa údolie nedá nájsť na Google Earth? Situácia sa vyhrotí, keď pred očami Juliinho brata skočí do Zrkadlového jazera akési dievča, ktoré vír okamžite stiahne pod vodu. Ale Robertovi nikto neverí - dokonca ani Julia. Ešte netuší, že v údolí vyjdú na povrch temné tiene minulosti, ktoré považovala za uzavreté.

O autorke: Krystyna Kuhn sa narodila v roku 1960 vo Würzburgu ako siedme z ôsmych detí. Študovala slavistiku, germanistiku a dejiny umenia v Moskve a Krakove. Pracovala ako redaktorka a vydavateľka. Od roku 1998 sa venuje vlastnej tvorbe. S obľubou píše trilery a detektívky. Žije s manželom a dcérou neďaleko Frankfurtu.

A teraz sľúbená ukážka:
Na koniec by som dodal, že knižka vychádza vo vydavateľstve Slovart 7.decembra. Ja osobne sa na ňu teším... Čo vy? Druhá časť série (s názvom Katastrofa) vyjde vo februári. Séria má osem dielov. Ešte spomeniem, že vydavateľstvo túto jeseň vydalo dva zaujímavé tituly: druhé pokračovanie Lesa kostí - Pobrežie hrôzy (so zelenými okrajmi) a štvrtú časť série Nesmrteľní: Temný plameň. Obálka druhej časti - KATASTROFA - ktorá vychádza vo februári: 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.