sobota 17. marca 2012

Ukážka zo záverečného dielu Upírskych denníkov

Už o necelé dva týždne vyjde posledná časť Upírskych denníkov. Vlastne, nie. Posledná to nebude, pretože vydavateľstvo pred pár dňami kúpilo práva na ďalšie pokračovanie - Hunters. Má tri časti a podľa informácii z internetu autorkou nie je L.J.Smith. Isté tiež nie je, či sa séria bude rozdeľovať, ale nemala by sa, pretože diely majú pomerne malý počet strán (cca.400, pôvodné knihy 500 a viac). Všetko sa včas dozvieme, o dátumoch vydaní sa vo vydavateľstve práve rozhoduje. Celý článok venovaný tomuto pokračovaniu nájdete TU

Teraz však sľúbená ukážka desiatej časti s názvom Posadnutí démonmi

anotácia:
V Temnom rozmere číhajú na Bonnie temné hrozby. Podarí sa Elene a Stefanovi dostať k tajomstvu kitsune, získať magickú Silu a zachrániť Bonnie? Mestečko Fell´s Church sa stále viac podobá na mesto duchov. Pod vplyvom mágie sa situácia mení na boj detí proti dospelým. Vo svete úplného chaosu už nie je čas na lásku. Alebo žeby predsa?


Knižka vo vydavateľstve FRAGMENT vyjde 26.marca. Ukážka je majetkom vydavateľstva.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.