štvrtok 30. augusta 2012

EXKLUZÍVNE: Ukážka z knihy ŽIARA od Alyson Noel

Tak, leto sa nám pomaly končí, prichádza škola a... dnes vychádza i novinka z vydavateľstva Slovart - Žiara od autorky populárnej série Nesmrteľní Alyson Noel. Len tak mimochodom, vedeli ste že autorka dorazí na Slovensko? Ak nie, tak kuk k Luu. A ako som práve zistil, vydanie sa posunulo na prvý školský deň. Žeby odškodné? :) 

No späť k Žiare. Jedná sa o novú sériu, ktorá je úzko spätá s Nesmrteľnými - hlavným rozprávačom bude tentokrát sestra Ever, Riley. Aj práve preto nesie názov série titulok Život Riley Bloomovej. Aby ste boli kompletne v obraze, tu je oficiálna anotácia: 

Riley Bloomová opustila svoju sestru Ever (hlavnú hrdinku série Nesmrteľní) a svet živých a prešla na druhú stranu mosta do života po živote. Riley a jej pes Buttercup sa znovu stretávajú s rodičmi a udomácňujú sa v príjemnej, upokojujúcej smrti. Neznamená to však, že tu nemusí pracovať. Stane sa lovkyňou duší a s Bodhim sa vracia na Zem splniť svoju prvú úlohu, priviesť Žiarivého chlapca, ktorý už stáročia straší na zámku v Anglicku. Už mnohí sa pokúšali previesť ho cez most, no neuspeli. Až kým neprišla Riley...

Chystáte sa do tejto knižky pustiť? Ak áno, v predpredaji ju nájdete napríklad v Literame na tomto linku.Okrem Žiari sa nebezpečne blíži aj dvanásty september, kedy sa začne veľká mánia - TIEŇOLOVCI. Na blogu ešte nespomínaní, no určite si prečítajte článok u Judit a Triss. A ak chcete vidieť aj celý prebal s citátom našej (obľúbenej) blogerky, tak klikajte TU. To je všetko, čo som dnes chcel. Užívajte si posledné dni leta a... klikajte a like-ujte veď-viete-čo na Facebooku. 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.