nedeľa 23. septembra 2012

Škola + lenivosť = Blogerský hriech č.1

Viete, ako to chodí... Je september, začala sa škola a... mne sa ale vôbec, ale že úplne vôbec, nič nechce. Čas by aj bol..., ale tá lenivosť. Otrasné. To je aj jeden z dôvodov, prečo píšem ten článok. Dlhší čas som sa neozval (už to bude týždeň), takže - áno, stále žijem a striedmo aj čítam, keď je čas. Niektorí z vás určite postrehli, že som práve nastúpil na strednú - Gymnázium VBN v Prievidzi a poviem vám... naozaj sa mi tam páči a rád tam chodím. Heh, takže som sa celý minulý rok tešil opodstatnene. Zatiaľ to náročné nie je, ja som bol na záťaž zvyknutý, takže pohodaa, stále žijem. Ale trápi ma ten blog, musím to dať čoskoro do poriadku. 

A aj čítam, už čoskoro môžete očakávať recenziu na Lokaj, upírsky príbeh z pera Kataríny Soyky. Je ako stvorená pre oddychové čítanie, na chvíle, kedy proste potrebujete vypnúť. Dnes sa (konečne) pustím do Mesta kostí, ktoré sa už postupne "nakvartírovalo" do skoro každej knižnice slovenských knihomolov. Videli ste ho naživo? Vyzerá fakt úžasne, kuk do facebookovského albumu vydavateľstva Slovart. Keď som si ju cez týždeň našiel doma, tak som mal pocit, akoby som v rukách držal poklad. Naozaj, vyskúšajte si to. :) A koncom septembra alebo začiatkom októbra čakajte aj recenziu na Crowfieldsku kliatbu, tiež vyzerá naživo super. 

Ako žijete vy? Máte už niektorú zo spomínaných knižiek doma? A teraz mi napadá... kto už má Iskrivú? Na mňa v kníhkupectve čaká ešte len Ohnivá, takže keď budú peniaze, pustím sa do druhej a tretej časti. A nakoniec spomeniem článok u Judit o knihách z vydavateľstva Slovart, ale o tom potom - utekajte ku nej a vidíme sa čochvíľa v novej recenzii :). 

6 komentárov:

 1. Ja napríklad nemám Mesto kostí 8D Rada by som uvítala, ale nie je sponzor bohužial 8D
  a na Iskrivú musím našetriť aj keby som mala zbierať smeti z chodníka, aj tak si tú knihu kúpim! 8D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. O to viac si ich užiješ, keď sa ku tebe dostanú. Uvidíš ;)

   Odstrániť
 2. Oh, o tej lenivosti mi hovor...:D Inak super, že sa ti tam páči.^^ A Iskrivú už mám.;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No závisť. Nell, z toho, čo píšeš, vyznieva, že tebe sa na novej škole bohvieako nepáči. :D :D No priznaj sa! Tak ale ja tam mám hotový hárem, 28 dievčat. Takže radosť chodiť tam :D

   Odstrániť
 3. Ha! Som zvedavá čo povieš na MK :) A Crowfieldsku kliatbu si už tiež musím prečítať.

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.