streda 12. decembra 2012

A výhercom sa stáva...

Okrem toho, že je dnes magický dátum 12.12.2012 (ľudia, už len 9 dní, 9 dní!), je to aj čas pre vyhlásenie výhercu mojej narodeninovej súťaže: 1.rok blogu My World of Books. Keďže som bol v príspevku so súťažou pomerne stručný, čo v podobných článkoch nebýva zvykom, nechávam si to na dnes. Teda, nie že by som sa v písaní takýchto zdržovačiek vyžíval. Ale patrí to k tomu - aj keď som si vedomý, že väčšina z vás príspevok zrolovala už teraz na meno víťaza. A výhercom sa stáva... Hm, ešte nie. 

Rok môjho blogu... Ako som spomínal už v prvom príspevku, bol to rok viacerých zmien. Tento blog mi veľmi pomohol - takpovediac zo mňa spravil úplne iného človeka. Pomohol mi rozpísať sa, nájsť si internetových kamarátov či spoznať knihy, ktoré stoja za prečítanie - a nielen moje, ale aj povšimnutie širokej verejnosti. Veľakrát som sa zamýšľal nad tým, čo zo mňa  bude a čo plánujem v budúcnosti študovať. Možno si niekedy prečítate môj príspevok v novinách. Alebo uvidíte moje meno na prvých stránkach kníhy. Jasnú odpoveď ešte nemám. No viem jedno - blog mi vo veľkej miere pomohol rozpísať sa, nájsť si svoj štýl vyjadrovania a kopec iných vecí, ktoré "nie sú na zahodenie". 

Ďakujem za každý komentár, za každé zobrazenie môjho blogu. A mohol by som ďakovať ďalej, ale k čomu to bude? Namiesto toho mám pre vás otázku. Ako by ste si predstavovali môj blog v budúcnosti? Aké články by na ňom mali prevládať? Priestor máte v komentároch. No keďže hlavnou úlohou tohoto článku je vyhlásenie mena výhercu mojej súťaže. A Rafflecopter vyžreboval Simču K. Možno ste čakali, že meno zvýrazním tak, ako to býva vo väčšine vyhlasovaní výhercov. No prečo to trochu neskomplikovať menom, ktoré sa stratí v texte? Vidím to ako dobrý spôsob prinútenia vás prečítať si všetky tie moje kecy... :D

Ešte raz vám ďakujem, gratulujem výherkyni, ktorú prosím o odpoveď v maili, ktorý práve posielam, a vy máte priestor v komentároch. :) Vidíme sa pri ďalšej súťaži. 

3 komentáre:

 1. "No prečo to trochu neskomplikovať menom, ktoré sa stratí v texte? Vidím to ako dobrý spôsob prinútenia vás prečítať si všetky tie moje kecy..."
  PEKNÉ... :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Stráca sa vtedy význam tých slov, ktoré tam autor článku píše. Pretože možno niekto tajne dúfa, že sa jeho meno objaví v kolonke "výherca", no hneď, ako otvorí článok, na neho vyskočí nemilé prekvapenie. A už ani nečíta ďalej... :)

   Odstrániť
 2. ďakujem za výhru :) a je pravda, že je asi dosť ľudí, ktorí si vo výhernom článku len preskrolujú na meno výhercu a ďalej nečítajú, takže toto bol pekný spôsob, ako ich prinútiť prečítať si to celé :D

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.