pondelok 31. decembra 2012

Kúzelná knihovníčka po roku

Uf. Ako ste mohli vo facebookovskom statuse vidieť, pred pár minútami sa mi konečne podarilo nájsť kábel od foťáka. :D Predsa len, po tom, čo som svoju knižnicu úmorne nafotil (niekedy síce s trasúcimi sa rukami, no nevadí), som ho nemohol asi tri dni nájsť. :D Ale - voilá - podarilo sa.

usporadúva Abyss

Rok 2012. Je to predovšetkým pre mňa rokom nástupu na strednú (u mňa Gymnázium VBN v Prievidzi), s ktorým prichádza veľa zmien. Aj keď sa to nemusí tak veľmi zdať, po septembri sa cítim dospelejšie a... inak. No páči sa mi tam a som rád, že som si ho vybral - aj keď je to škola niekedy náročnejšia, než by sme chceli. Ale všetko sa dá a - žijem. Ďalej je to aj rok môjho blogu, ktorý sa dostal do povedomia vás - mojich čitateľov. A možno ste si ho aj obľúbili, keďže ste ma nominovali do troch kategórii Ocenení blogerov 2012. Ďakujem, naozaj veľmi. 

Aj keď času nie je veľa, tento rok som si našiel čas na prečítanie 80 (presnejšie 82 s Chlapcom v kufri, ktorého dnes dočítam) kníh. Splnil som si teda výzvu portálu goodreads challenge. No dosť bolo rečí, dočkáte sa ich ešte dosť.  


Moja knižnica ku dnešnému dňu obsahuje približne 140 kníh a v porovnaní s predošlým rokom do nej pribudla viac ako polovica toho, čo dnes obsahuje. Ako iste viete, niekde v jej strede sa nachádza moja najobľúbenejšia séria - Across the Universe, ktorá dnes síce nie je kompletne (zatiaľ prvé dve časti) v češtine, ale v priebehu najbližších mesiacov určite bude - nech mi to spolu pasuje. Niečo na tej fotke nesedí... ale to bolo núdzové riešenie, pretože - ako lenivcovi - sa mi tak trochu nechcelo upratovať. Nevadí. :D A pohľad z blízka: Patro 1, ukáž sa: 
Uhm, niekedy to máte aj s kultúrnou vložkou v podaní mojich plyšákov, ktorí sú úspešnými lapačmi prachu. Ale koho to zaujíma, vyzerá to tam dobre. Ešte si všimnite zbierku mačiek na poslednej fotke. Aj tie si zaslúžia pozornosť. 

 

Len to som chcel. Azda sa vidíme aj o rok s o niečo bohatšou zbierkou. A aby som nezabudol - všetkým šťastný nový rok. 

8 komentárov:

 1. ooo pekne ti to narástlo, pekne...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. stále rastie. niektoré sú fakt poklady... :))

   Odstrániť
 3. Už z diaľky tam vidím niektoré knihy, ktoré mám aj ja :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Je tam niečo, čo nemáš!? :D (resp. čo by som si nechcela prečítať)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ty jo, nádherná knihovnička a ještě hezčí knížečky v ní :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krása! Máš to všetko tak pekne uložené...v dobrom závidím :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.