štvrtok 28. februára 2013

Mesačná chvastačka za február

Mesačnú chvastačku usporadúva Judit.

Ubehol možno týždeň aj niečo od kedy som publikoval poslednú chvastačku, pretože sa mi tak trochu - uhm, nechcelo. Dnes som sa však prinútil, keďže február chcem mať dnešným dňom uzavretý. Čo do mojej knižnice pribudlo tento mesiac? Uf, poriadne kúsky, z ktorých väčšinu vám čoskoro odporúčim. Pretože si ich jednoducho MUSÍTE prečítať. Začal by som Jazdcami časom, ktorých som pred pár dňami recenzoval. Nebudem sa opakovať, no Jazdci ma neskutočne prekvapili. Ďalšou recenzovanou kníhou bude Mechanický anjel, ktorého práve čítam. A... nemožno zabudnúť na Johna Greena, ktorý mi spríjemnil pár dní jarných prázdnin. Konktrétne svojimi knihami Kam zmizla Aljaška (na ktorú sa azda dnes konečne odhodlám napísať recenziu) a Na vine sú hviezdy. Ak ste ich ešte nečítali, rozhodne po nich chmatnite.


Február som začínal (teda aspoň mnou) dlho očakávaným druhým pokračovaním Dokonalého páru - Dokonalého sna. Či sa mi páčili? Určite áno a veľmi sa teším na tretí diel, ktorý by mal v Knižnom Klube vyjsť v septembri. Pôvodne bol plánovaný na apríl (aspoň tuším), no nevadí, na dobré sa oplatí čakať. Ďalej to bola Zasvätená, ktorá je už taktiež zrecenzovaná na blogu. Ako posledné mi pribudli dve knižky z vydavateľstva Fragment, konkrétne piate pokračovanie Stefanových denníkov a Zrodení pre smrť. Knihy na mňa ešte len čakajú na poličke, takže niekedy v prvej polovici marca môžete očakávať ich recenzie. Touto cestou by som by som rovnako chcel poďakovať Vydavateľstvu Fragment, Slovart, spoločnosti AlbatrosMedia a vydavateľstvu Ikar za hŕbu týchto úžasných kníh. 

A ako to vyzerá všetko spolu? Posúďte sami!


Vidíme sa zas o mesiac :) 

8 komentárov:

 1. Dokonalost! Všechno chci krom Jezdců a Stefanových deníků :D Závist..

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne knihy! :) Všetky by som si rada prečítala, hoci Mechanického anjela mám za sebou, len nie po slovensky. Obálka vyzerá nádherne! ♥ Na Johna Greena sa nesmierne teším =) Najmenej ma lákajú Stefanove denníky.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Len super knihy, v dobrom závidím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne knihy ! :) Deklaráciu akurát čítam, páči sa mi to dosť :) Jazdci časom, Mechanický anjel ma čakajú na poličke, Na vine sú hviezdy sú na ceste, ostatné si tiež plánujem prečítať :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Dokonalý sen nebude po slovensky? :O

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. bohužiaľ. Aj mňa to zarazilo, ale.. nespravíš nič.

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.