pondelok 30. septembra 2013

Mesačná chvastačka za september

Mesačné meme usporadúvané Judit

Aaaa, kto by to bol povedal, že sa ten úvodný mesiac, v ktorom sa vrátim späť do sveta kociek a jedna veľká sa zo mňa opäť stane, ubehne tak rýchlo. Už sa to začína všetko valiť, profesori naháňajú písomky a všade cítiť, že sa ten kolobeh stresu a všetkého, čo k tomu patrí, dávno začal. Ale keď chceme byť múdri, tak budiš :o).

September bol pre moju knižnici ideálnym mesiacom. Pribudlo do nej 6 pomerne tenkých (až na Fifty Shades 3, ktorá je momentálne požičaná-nezvestná, a preto aj chýba na fotke) knižiek.  Ako prvá do mojej knižnice pribudla práve tretia časť stóry o Ane a Christianovi. Môj názor ste si už dávnejšie mohli prečítať v recenzií. Ďalej to bola opäť záverečná časť série - tentokrát o Cassii, Kyovi a Xanderovi - Dokonalý svět, ktorý ma príjemne prekvapil. Bol o niečo tučnejší než dvojka a dlho som sa naň tešil, takže som rád, že mám už sériu pokope na poličke. Síce v rozličných jazykoch, ale keď to inak nešlo... Potom mi domov dorazili tri knižky z Vydavateľstva Fragment - dva trilery, Dom smrti a Slzy anjela, a záverečná časť Stefanových denníkov, ktorú som dnes dočítal. Nemôžem povedať, že by ma prekvapila - knižka si zachovala svoj stereotyp z predošlých častí a možno by som od finále očakával o kuštik viac. A poslednou je Fenomén, ktorý som včera (aspoň myslím, že to bolo včera, sorry, mám v týchto dňoch chaos) recenzoval


A aký bol september u mňa? Rýchly. A vlastne taký obyčajný a ničím výnimočný mesiac. A čo sa týka môjho strachu z druhého ročníka (a všetkej tej bioly a chémie), zatiaľ musím povedať, že to nie je také strašné. Možno som sa vždy pýtal len nesprávnych ľudí. :) Alebo sa možno všetko ešte len začne... No prežili to ostatní, prežijem aj ja :) A aký bol tento mesiac u vás? Pochváľte sa v komentoch :))) Ja utekám, čaká ma ešte španielčina :)

5 komentárov:

 1. Dokonalý svět :D. To chcem! A neuč sa :D.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Musím, však by ma zajtra zakillovala. Nevedieť jedno slovíčko a už môžem premýšľať nad epitafom. :D

   Odstrániť
 2. Dokonalý svět bych si také chtěla brzo pořídit :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten Dokonalý svět chcem tiéééž! :) síce nemám ani D. sen, ale D. pár sa mi páčil a chcela by som sa k tomu v (dúfam) blízkej budúcnosti dostať. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.