pondelok 4. novembra 2013

Veľký výpredaj kníh s kníhkupectvom Literama.sk

Vždy, keď objavím výpredaj knižiek, odradí ma, že poštovné je v porovnaní s knižkou ešte drahšie (najmä ak ide o jedno až dvoj-eurové knižky). Vtedy mi je akosi ľúto nákup odoslať a vždy šancu prepásnem. No dnes som objavil jeden, o ktorom sa chcem podeliť aj s vami. 

Organizuje ho internetové kníhkupectvo Literama a ak nakúpite do určitej výšky (tentokrát je to síce 19€), poštovné dostanete grátis (v tom prípade do objednávky zadajte zľavový kód C5BY9) Pre našich Prievidžanov je to však výhodnejšie, pretože Literama sa nachádza v centre mesta a pri osobnom odbere poštovné neplatíte :))

Ako môžete vidieť aj na obrázku, ceny sa pohybujú od štyroch po sedem eur a aspoň mňa určite zaujala knižka Ty proti mne a Nočný cirkus - obe za 4 eurá. 

Okrem vyobrazených môžete na tomto linku nájsť už spomínaný Nočný cirkus, Ihrisko, Americký derviš, celú sériu Vlci z Mercy Falls a veeeľa ďalších. Som si vedomý, že som vám o spomínaných tituloch už niekoľkokrát vravel, keď sa ocitli v iných výpredajoch, no možno sú tu aj takí (presne ako ja), ktorí príliš dlho váhali a výpredaje prepásli. Preto určite dlho neváhajte. Navyše, ak ste v tomto kníhkupectve nakupujete pravidelne, môžete zbierať vernostné body a ušetriť si ešte viac peňazí. Hor sa do výpredaja! :)

2 komentáre:

 1. Takže si tie dve knihy ideš kúpiť? :)

  Áno, vždy poštovné a balné prevyšuje cenu zľavy, no ja si kupujem viac titulov alebo dám vedieť známym a rodine, že objednávam, takže sa to hneď vykompenzuje. Nabudúce, keď sa ti nejaké knihy budú páčiť, daj vedieť kamarátom a objednajte si to na jednu objednávku :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite by som chcel Nočný cirkus, a o tej druhej ešte uvažujem, že či objednať aj tú.
   :) Aj to je dobrý nápad, ale - pravdupovediac - nemám v okolí toľko kamarátov knihomoľov, no niekedy to určite skúsim :)

   Odstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.