sobota 28. decembra 2013

Moja knižnica po roku

Pravdupovediac, keby som minulý týždeň nevidel príspevok na jednom blogu, úplne by som na projekt Kúzelná knihovnička, ktorý usporadúva Abyss, zabudol. Aaa tak som sa donútil, utrel vianočnú vrstvičku prachu (žartujem :D) a všetko vám to nafotil.

Rok 2013 bol plodný - veď sám goodreads tvrdí, že som si rozšíril obzor o nových 80 kníh, čo je pre bežného smrteľníka neuveriteľné číslo. Do nového roku budem musieť nájsť nové riešenie, kam ďalšie kúsky pchať, pretože pôvodná knižnica sa už prehýba a viac neznesie. :D Pravdepodobne však vypracem staré zošity (vpravo dole), no to bude opäť riešenie iba na určitú chvíľu.  

Na najvyššej poličke môžete vidieť knižky vydavateľstva Fragment a prevažne Upírske denníky a hneď pod ňou dlhokánske Ikarovky. O priečku nižšie sa týči Twilight a zbierka diel Cassandry Clare s Marou Dyerovou. Hneď pod nimi začína pestrofarebná zmeska young adultoviek, ktoré budete môcť vidieť aj na detailejších fotkách. V časti napravo môžete vidieť celú série Harryho a pod ním "ten zvyšok", kam dopĺňam to, čo sa mi do hlavnej poličky nezmestí. Minulý týždeň dokonca vznikla pri angry birds prasati pseudopolička, ktorá je zmeskou všetkého, čo bolo naukladané v medzerách medzi poličkami. A teraz sľúbený detailnejší pohľad :)


19 komentárov:

 1. Teda, to je knihovna! Sice moc společných knih nemáme, dávám přednost jinému žánru, ale vypadá to krásně. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. No, já zírám. :) to není knihovnička, to je pořádná knihovna! (S velkým Ká)
  Sen! :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pred takými dvoma rokmi by som aj ja povedal, že je to sen a nie skutočnosť :) Dnes sa už stala neodmysliteľnou súčasťou mojej izby :))

   Odstrániť
 3. Absolútne skvelá knihovníčka! :D Úplne môj sen :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jéj, tiež chcem takú veľkú knižnicu :D Ja mám väčšinou kopčeky, takže to tak pekne nevypadá :D Len už ich nemám kde pchať :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Páni! No tak to bych si taky nechala líbit, já se musím spokojit s jednou poličkou, kam se už nic nevejde :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Uvidíš, o rok budeš mať možno dvojnásobný počet poličiek. (Ak do tejto pripočítaš ešte aj okná a stoličku, tak ti vyjde pekné číslo :P :D)

   Odstrániť
 6. tak toto ti neskutočne závidím, mať toľko kníh si pískam :D proste wow :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Knižnicu ti závidím :D ujo by mi mal spraviť, lebo je stolár, no ja pevne verím, že je doteraz v lese ako sľubný strom :D pravdepodobne si ich kúpim.. :D a už sa neviem dočkať kedy si ju zostavím! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Opravdu moc pěkná knihovnička! Hlavně krásně plná. :D :) A fascinuje mě to množství Upířích deníků. Já jsem si vůbec neuvědomila, že je jich už tolik! A taky jsem si nikdy neuvědomila, že vaše vydání Dokonalého páru je tak vysoké! Docela rozdíl oproti vydání českému, jop. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Keď mám pravdu povedať, tak vám naozaj závidím, že máte všetky z Knižného Klubu v jednej veľkosti. :) Takú výšku mám najradšej, hentie veľké veľmi nemusím :)

   Odstrániť
 9. Wow! Krásné knihy! :-) Kéž bych měla také tak velkou knihovnu! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Možno máme pár rovnakých kníh, ale to nie je podstatné! :D My máme rovnakú poličku! (síce tá moja je podstatne prázdnejšia)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To naozaj? :D :D A ktorú? :D Pravá alebo ľavá? :D

   Odstrániť
 11. Páni, páni, páni!
  Nejsem schopná zformulovat normální komentář, prostě ti závidím a chci taky takovou :D

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Waaaaaaau, to je knižnica! Žasnem. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Musím povedať že závidím. Ja beriem ako povinnosť mať takúto knižnicu doma.
  Zaujímalo by ma.... Čo nato hovoria tvoji rodičia? Podporujú ťa v tom? :)
  Ja som si na Vianoce kúpila dve knižky a mama mi rovno zakázala kupovať ďalšie. A myslím že to je to najhoršie čo sa môže čitateľovi stať :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hm, moji rodičia... :D Tí veľmi teda nadšení nie sú - a veľakrát pri dávaní mi peňazí nezabudnú poznamenať: "A nie že si kúpiš ďalšie knihy!" :D Takže tak no. Ale snažím sa to už obmedzovať, lebo ani v izbe už miesto nie je. :)

   Odstrániť
 14. Bože, aká závisť! =) Toľko skvelých kníh a hlavne dokončené série =) Skoro to vyzerá ako v kníhkupectve. Krásne to vyzerá :)

  OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 22 rokov a študujem žurnalistiku v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.