pondelok 30. júna 2014

Mesačná chvastačka za jún

Organizuje slečna Páleníková

Tak a je to oficiálne - začali sa letné prázdniny, dva mesiace voľna, tepla a slnečných dní... (aspoň dúfame, že budú slnečné - keďže dnes to vyzeralo skôr na povodeň než horúce leto). Jún bol naozaj náročný, najmä posledné dva týždne školy, preto ani prírastkov do knižnice nebolo tak veľa. Zato veľa knižiek pribudlo aj do mojej kindle-čítačky a najmä vďaka prekladom šikovných báb sa mi do zbierky dostali ďalšie skvelé kúsky. 


Čo sa týka papierových kníh, boli tri. Ako prví dorazili Jazdci časom, ktorých som si neskutočne užil. Alex sa opäť predviedol a pokračovanie ma príjemne prekvapilo. Všetky moje pocity si môžete prečítať v recenzii. Ďalšou knihou bola novinka Proroctví od Josephine Angelini. Knihu si užijú najmä takí, ktorí majú radi mystiku a mytológiu. No možno zaujme aj vás - prečítajte si recenziu. Poslednou je Odviaž sa! Môj bláznivý zápisník, ktorý dorazil dnes a v týchto momentoch rozmýšľam nad štýlom recenzie, ktorá bude tentokrát trochu iná. Ak sa pýtate, či som už začal s "vypĺňaním", ešte nie. Budem sa to však snažiť čoskoro zmeniť a určite vás budem o všetkom informovať. Jún bol v znamení Sila a za najväčší úspech považujem rozhovor s Hughom Howeyom. Pokúsim sa sprostredkovať rozhovory aj s ďalšími autormi, čo poviete?

Aký bol jún u vás? Ste spokojní s vysvedčením? Čo plánujete na leto? Podeľte sa v komentoch! :-)

2 komentáre:

  1. Radšej kvalita ako kvantita. Síce ja mám do toho čo najmenej vravieť. :-) ;-)

    OdpovedaťOdstrániť

Hľadáš niečo konkrétne?

O mne

Moja fotka

Mám 21 rokov a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Na to, aby ste ma spoznali lepšie, vám postačí začítať sa do mojich príspevkov, alebo ma kontaktovať v správe.

Kontaktujte ma

Partneri blogu

Sleduj pomocou bloglovin

Follow on Bloglovin

Následníci

Ďakujem Vám!

Stránka získala ocenenia Blog dizajn 2013 a 2014, takisto aj titul Ńuchal roka 2014. Ďakujem za podporu!

Knižné blogy (CZ&SK)

Archív blogu

Zobrazenia blogu

All rights reserved.
Copyright © Dominik Petriska 2017. Používa službu Blogger.